Ze hřišť soupeřů Kutnohorští body nepřivezli, první únorový víkend zabojují doma

23. leden 2020, 10:22

Kutná Hora - O uplynulém víkendu odehráli basketbalisté Sokola Kutná Hora dvě venkovní utkání II. ligy. Bohužel v obou zápasech vyšly bodově naprázdno.

GBA Lions Jindřichův Hradec - Sokol Kutná Hora 79:58 (15:12, 32:24, 65:41)
V sobotním zápase se Sokolové utkali s rezervou prvoligového Hradce. Domácí doplněni o několik hráčů z „A“ týmu si v průběhu prvního poločasu vybudovali mírný náskok. Nástup do druhé poloviny hosté nezachytili a třetí čtvrtinu prohráli rozdílem 16 bodů. O osudu utkání tak bylo rozhodnuto. Poslední čtvrtinu hosté sice vyhráli, ale na konečném výsledku to nic nezměnilo.
Body KH: Kocourek 21(2), Veselý 11 (1), Tejček 10, Růžička 7(1), Soukup 5(1), Jonáček a Málek 2, Bašta, Koudela. Body GBA: Atanasisos 15(4), Sorensen 15(1), Bartoň 10, ... TH: 19/10 - 13/9. Fauly: 15 - 15. Trojky: 5 - 5.

BC Benešov - Sokol Kutná Hora 94:67 (22:12, 32:24, 40:40)
Proti Benešovu odehrál Sokol velmi dobrý poločas. Hosté drželi krok s domácími díky dobré střelbě z dálky a také skvělé práci podkošových hráčů. Ve třetí čtvrtině však hostům začali docházet síly a náskok domácích se začal pomalu zvyšovat. Benešov pravidelně střídal všech 11 hráčů a díky tomu vyhrál druhý poločas o 21 bodů a utkání tak dovedl k pohodlnému vítězství.
Body KH: Kocourek 18 , Veselý 13 , Bašta 12 (3), Soukup 9 (3), Růžička 6 (1), Málek a Jonáček po 3, Tejček 2, Koudela 1, Aufrecht Body Benešov: Šejbl 22, Kožant 15 (5), Kratochvíl 10, Tažký 9, ... TH: 22/16 ­- 19/10. Fauly: 18 - 19. Trojky: 10 - 7.

První únorový víkend ( 1. a 2. února) budou mít Sokolové možnost poprat se o vítězství v domácích zápasech proti Brandýsu n. L. a Kbelům. Přijďte je podpořit do haly ve Voršilkách. Obě utkání začnou shodně v 10.30 hodin.