B tým stále tápe, na předposledním turnaji si připsal dvě porážky

9. duben 2014, 17:17
(aktualizováno: 9. duben 2014, 17:17)

Kutná Hora - Předposlední turnaj PH+SČ přeboru mužů se béčku Olympie vůbec nevydařil. Za 72 minut vstřelilo pouze jednu branku, s čímž ve florbale zpravidla na body dosáhnout nemůže. V improvizované sestavě, kdy si družstvo muselo vypomoci dvěma juniory a hráčem áčka a céčka, nenašlo potřebný herní soulad a zaslouženě odevzdalo všechny body.

SKP Olympia Kutná Hora B – RFK Pohoda 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
Vyloučení 1:0, bez využití.
Branka Kutné Hory: 20. Dušek (Netolický)
S týmem RFK Pohoda hrála Kutná Hora vyrovnaně zhruba do poloviny zápasu. Trpělivě bránila a pokoušela se o náznaky rychlých protiútoků, kdy některé měly i florbalové parametry. Po obdrženém gólu se však tato její hra změnila v marný pokus zvrátit výsledek na svojí stranu. Soupeř v klidu vyčkával a pomalu navyšoval náskok. Jedinou branku Olympie zaznamenal bek Dušek, když donutil soupeře prudkým nahozením k vlastnímu gólu.

FBC Hamsters Vysočany B – SKP Olympia Kutná Hora B 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
Vyloučení: 0:3, bez využití.
Proti Hamsters už musela Kutná Hora bodovat, pokud si chtěla udržet odstup od sestupových hladin. Jenže její hra byla plná nepřesností, její hráči byli u všeho později, v soubojích byli nedůrazní a soupeř v zakončení velmi produktivní. Když po první třetině svítil na tabuli stav 3:0 pro Vysočany, už málokdo z Olympie doufal ve zvrat. Proto asi také k žádné změně ve výrazu hry nedošlo a soupeř si v poklidu střílel góly, aby je pak proměnil ve tři body.
Na posledním turnaji tak musí béčko Olympie zabrat, jestli chce udržet tuto soutěž. Vše má totiž stále ve svých rukou a z osmého místa se může dostat na bezpečné sedmé.

Kutná Hora: Dlouhý, Jetleb – Janeček, Dušek „C“ – Kruliš, Vlk (2. zápas útok) – Spurný (2. zápas obrana), Chalupa, Netolický – Hruška, Dojčiak, Oliva.