Béčko nezvládlo dohrávku, přesto si drží třetí místo průbběžné tabulky

11. únor 2013, 09:02
(aktualizováno: 11. únor 2013, 09:02)

Kostelec n. Č. l. - Florbalisté týmu B Olympie dohrávali v Kostelci nad Černými Lesy odložené soutěžní utkání PH+SČ přeboru mužů. I přes prohru stále drží třetí místo průběžné tabulky.

SKP Olympia Kutná Hora B – FBC Texas 3:4 (2:2, 1:2, 0:0)

Hráči FBC Texas byli po celý zápas lepším týmem. Lépe se pohybovali, lépe kombinovali a předvedli i lepší techniku. Kutné Hoře se sice podařilo dvakrát vyrovnat, ale na dva góly soupeře ve druhé třetině zareagovala pouze snížením na konečných 3:4. Se stejným soupeřem se Olympia potká hned následující kolo, kde mu bude chtít porážku oplatit.

Branky a nahrávky Kutné Hory: 6. Š. Bochníček, 11. Jahoda (Blahník), 23. Blahník (Š. Bochníček). Sestava: Jetleb – Š. Bochníček, Jahoda – Dojčiak, Klouček – Oliva, Blahník, T. Reinert – Netolický, Jaroš, Pilař. Vyloučení: 2:1, bez využití.