Bojovný a odhodlaný výkon juniorů byl odměněn bodovým ziskem!

1. únor 2017, 06:23

Kutná Hora - O další mistrovské body bojovaly týmy juniorů a starších žáků florbalového klubu FBC Kutná Hora:

JUNIOŘI

První dvě třetiny byla Kutná Hora lepším týmem na hřišti, zodpovědně bránila a v útočné fázi byla nebezpečná. Skóre otevřel parádní pumelicí Vojtěch. Na 2:0 zvyšovala Zelená a třetí gól přidal přesně umístěnou střelou Staňo. Ve třetí třetině junioři Kutné Hory polevili a soupeře pustili do hry a záhy i na dostřel. Závěr nabídl divokou podívanou. Nejprve Martínek při power play soupeře trefil tyčku a poté si na druhé straně stejně počínal i Králodvorský sniper, jen pár vteřin před závěrečnou sirénou.
Bojovný a odhodlaný výkon Kutnohořanů nakonec slavil úspěch a junioři si připsali tři důležité body do tabulky.

FBC Foxconn Kutná Hora x T.B.C. Králův Dvůr 3:2

Sestava: Bureš - Novotný, Sikora, Vojtěch, Zelená, Vokřál, Petrásek, Miffek, Staňo, Jodas, Martínek

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci FBC Kutná Hora sehráli tři vyrovnaná utkání. V prvním zápase si žáci vypracovali tříbrankový náskok. BLACK ANGELS zabrali a dvěma brankami zdramatizovali utkání. Na vyrovnání nedosáhli, i když to v závěru zkoušeli hru v šesti. Ve druhém utkání starší žáci ztratili své vedení a pak už jenom marně doháněli nepříznivý výsledek. Závěrečný zápas rozhodla větší efektivita zakončení Kutnohořanů.

FBC Kutná Hora x BLACK ANGELS WHITE 3:2
Branky K. Hory: 2 Svoboda (Klouček), Malina

FBC Kutná Hora x FBK Draci 4:5
Branky K. Hory: 2 Svoboda, 2 Vavřina (Měšťánek)

FBC Kutná Hora x Florbal Jesenice 6:5
Branky K. Hory: 3 Svoboda (Němec, Rajchman), Fandl (Klouček), Kodaj, Vavřina (Němec)

Sestava: Kareš - Měšťánek, Němec - Vavřina, Kodaj - Svoboda, Fandl, Klouček - Malina, Rajchman, Holub.