Dorostenci FBC Kutná Hora uzavřeli sezonu jednou výhrou a jednou prohrou

21. březen 2018, 07:22

Kutná Hora - Dorostenci florbalového oddílu FBC Kutná Hora odehráli poslední dva zápasy letošní sezony:

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Mukařov 4:5
Branky K. Hory: 3 Procházka (Němec, Pavlas, Kodaj), Kodaj (Procházka)
Po první nepovedené třetině prohrávala Kutná Hora o tři branky. Druhá část byla z pohledu Kutnohořanů daleko lepší, tu nakonec vyhráli 1:0 díky brance Kodaje. V úvodu závěrečné periody odskočil Mukařov opět do tříbrankového vedení. Pak ale úřadoval Procházka, který třemi góly během necelých čtyř minut srovnal skóre na 4:4. Ovšem Kutnohorští nezvládli závěr utkání a 17 vteřin před závěrečnou sirénou inkasovali.

Florbal Jesenice x FBC Kutná Hora 4:10
Branky K. Hory: 3 Pavlas (Martínek, Procházka), 2 Svoboda (Procházka), 2 Kodaj (Svoboda), Klouček (Němec), Měšťánek (Kodaj), Němec (Procházka).
V posledním zápase sezóny potvrdila Kutná Hora roli papírového favorita. Po první třetině sice prohrávala, poté však dominovala a střelecky kralovala.

Hodnocení trenéra - Adam Rowe: Škoda těch obdržených branek, byly to absurdní střely. Naštěstí jsme ve druhém zápase ukázali roli papírového favorita a dokázali jsme vítězství urvat na svou stranu. Chtěl bych kluky pochválit, předvedli jsem velmi slušnou produktivitu.

Sestava: Zeman – Němec, Měšťánek, Vavřina, Svoboda – Procházka, Pavlas, Kodaj, Martínek, Vnuk, Klouček, Smitka.