Kutná Hora - Dorostenci FBC Kutná Hora mají za sebou první kolo ve 2. lize.

Sestava Kutné Hory: Franc V. - Smitka, Měšťánek, Němec, Vavřina - Svoboda, Danda, Vnuk, Kodaj, Malina, Beil.

FBC Kutná Hora x FBC Draci Říčany bílí 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
Branky KH: Svoboda, Kodaj (Němec).
Kutná Hora začala utkání lépe, svou aktivitu přetavila v úvodní branku zápasu. Utkání mělo od úvodu slušné tempo hry, hra se přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci. První třetina nakonec skončila nerozhodným výsledkem 2:2. Ve druhé třetině přidaly oba týmy na důrazu. V této části ale dokázali skórovat pouze Draci. Ve třetím dějství Říčany v pohodě hájily svůj jednobrankový náskok, který v závěru utkání dokázaly navýšit.

FBC Kutná Hora x FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 3:9 (2:2, 0:2, 1:5)
Branky KH: Němec (Kodaj), Vnuk (Danda), Kodaj (Beil)
Kutnohorští měli opět dobrý vstup do zápasu, dokázali s náročným soupeřem držet dlouho krok, a proto zaslouženě i chvíli vedli. Přesto skončila první třetina opět nerozhodným výsledkem 2:2. Ve druhé části si Kutnohorští dokázali vytvořit několik slibných brankových příležitostí, ale žádná z vyslaných střel na branku soupeře se neujala. Za to Chodov se dvakrát trefil a ujal se v zápase dvoubrankového vedení. Třetí třetina patřila jednoznačně pražskému celku, který na Kutnou Horu vlétl a postupně jí nasázel pět branek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: "Nehráli jsme špatně, měli jsme super starty do zápasů, tlačili jsme soupeře, získávali jsme balónky, bohužel jsme si nebyli jistí v koncovce. Musím kluky pochválit, ubránili jsme obě oslabení, nevzdali se, hráli do konce. První turnaj, nová soutěž, po tomto turnaji jsme se rozkoukali, budeme pracovat na tom, abychom příště předvedli lepší výkon."

Další ligový turnaj je na programu 29. září v nové sportovní hale v Kutné Hoře (SH Klimeška).