Dorostenci kutnohorské Olympie poprvé prohráli a opustili první příčku tabulky

3. březen 2013, 22:55
(aktualizováno: 3. březen 2013, 22:55)

Kutná Hora - Ve smolném zápase nedokázali dorostenci Olympie bodovat a přepustili tak své první místo v průběžné tabulce právě svému soupeři. Ten má však odehráno o jedno utkání víc.

Orka – SKP Olympia Kutná Hora 7:5 (2:0, 3:2, 2:3)

V první třetině se jako první dokázali prosadit hráči Orky při přesilové hře. I přes snahu hráčů Olympie se v první třetině tým soupeře dovedl prosadit dvěma brankami. Další branky v této třetině nepadly.

Druhá třetina Olympii přinesla radost i smůlu. Po nešťastném gólu, který padl do branky Kutné Hory, se hráči Olympie vzchopili a pokoušeli se vstřelit gól. To se povedlo ve čtvrté minutě, kdy skóroval Tvrdík. Dále se dokázal prosadit Schwarz, a tím posunul stav utkání na skóre 2:2. Pro smůlu Olympie, se Orka dokázala prosadit dalšími dvěma góly.

Třetí třetina dopadla z pohledu hráčů Olympie lépe než uběhlé dvě třetiny. Když se jim podařily do soupeřovy branky vstřelit tři góly. Ale ani to nestačilo na porážku soupeře, po tom co vstřelil dva góly, z toho jeden do prázdné branky. Po třetí třetině na výsledkové tabuli svítilo skóre 5:7, a to znamenalo prohru pro Olympii. V tomto zápasu se hráči Olympie dostávali do mnoha gólových šancí, které ale naneštěstí nedokázali proměnit.

Branky (asistence) K. Hory: Tvrdík, Schwarz J., Kunášek (Jestříbek), Schwarz J. (Martínek), Štifter (Spurný). Sestava K. Hory: Dlouhý, Bříza, Jestříbek, Tvrdík, Schwarz J., Schwarz O., Spurný, Štifter, Kareš, Martínek, Kunášek, Holeček.