Dorostenci Olympie porazili nováčka druhé ligy výborným výkonem

22. listopad 2013, 20:02
(aktualizováno: 22. listopad 2013, 20:02)

Barrandov - Dorostenci florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora odjeli v sobotu 16. listopadu do haly na Barrandově pouze na jediný zápas. Čekal je soupeř, který stejně jako Olympia postoupil v loňské sezóně do II. dorostenecké ligy. Po výborném výkonu si Kutná Hora připsala tři body a patří jí momentální třetí místo tabulky 2. ligy dorostenců.

SKP Olympia Kutná Hora – ORKA Horní Počernice 9:3 (3:1, 2:2, 4:0)

Začátek tohoto zápasu se Olympii vydařil skvěle, neboť už po 22 vteřinách se dostala do vedení. I když první třetina byla ze strany Kutné Hory rozpačitá, povedlo se jí vyhrát v poměru 3:1.

Po první přestávce se hra Olympie sice zlepšila, ale zvedl se i soupeř a po vyrovnané druhé třetině Olympia stále držela vedení o dvě branky, jen v jiném poměru a to 5:3.

Ve třetí třetině už bylo na hřišti pouze jedno družstvo, a to Olympie. V poslední fázi zápasu nepovolila Kutná Hora svému soupeři vstřelit už žádnou branku a naopak dorostenci ještě čtyřikrát udeřily a zvítězili jasně 9:3.

Branky K. Hory: Sikora 2 (na obě Martínek), Petrásek 3 (Vokřál, Sikora), J. Schwarz 3 (2x Martínek, Bříza), Martínek z trestného střílení. Kutná Hora: Vániš - Bříza, Schwarz O. - Tvrdík, Rowe A. - Martínek, Schwarz J., Sikora - Holeček, Vokřál, Petrásek - Kačerovský.