Dorostenci otočili zápas se Spartou

30. leden 2018, 05:45

Praha - V sobotu sehráli dorostenci FBC Kutná Hora v aréně na Barrandově pouze jedno ligové utkání, a to s pražskou Spartou.

Prvních deset minut zápasu bylo vyrovnaných, šance se střídaly na obou stranách a čekalo se, komu se první podaří skóre otevřít. Nakonec to byla pražská Sparta, která zaúřadovala v první třetině, a to hned dvěma góly. Do druhé třetiny nastoupili Kutnohorští za nepříznivého stavu 0:2. Pouhých osm vteřin po zahájení druhé třetiny se však povedlo z dobře sehrané standardní situace vstřelit kontaktní gól a o necelou minutu a půl déle vyrovnat. Přes snahu našich dorostenců zbytek třetiny opět patřil soupeři, kterému se podařilo znovu odskočit na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině skóre již upravovala jen Kutná Hora. První gól přišel třicet vteřin po hvizdu a další dva během páté a osmé minuty. Sparta se na odpověď již nezmohla.

Zodpovědnost v obraně, týmová hra a chuť vyhrát zajistila tři body do naší tabulky. Třeba vyzdvihnout týmový výkon hráčů, jejich zápal a snahu, která byla odměněna sladkým vítězstvím. Za zmínku stojí také vynikající výkon brankáře, jemuž se povedlo předvést spoustu kvalitních zákroků, které podržely tým při nebezpečných šancích soupeře.

ACEMA Sparta Praha C x FBC Kutná Hora 4:5
Góly: Němec Matěj (Vavřina Zdeněk), Smitka Lukáš, Kodaj (Procházka), Kodaj (Smitka Lukáš), Danda (Smitka Lukáš)

Sestava: Pokorný (G), Vavřina, Svoboda, Kodaj, Smitka L., Vnuk, Němec J., Němec M., Procházka, Lebeda, Danda a Měšťánek.

Autor: Martin Zelený