Dorostenci se vezou na vítězné vlně

7. únor 2018, 04:39

Kutná Hora - Dorostenci FBC Kutná Hora prodloužili sérii vítězných zápasů. Na dalším ligovém turnaji změřili síly s papírově slabšími soupeři:

FBC Kutná Hora x FbK Fat Pipe Vosy Praha 11:5
Branky K. Hory: 3 Procházka (3 Martínek), 2 Martínek (Procházka), Kodaj (Procházka), Vavřina (Vnuk), Smitka (Procházka), Kodaj, Vnuk (Svoboda), Svoboda.
Kutná Hora měla výborný vstup do zápasu, když se už v první minutě ujala vedení. Kodaj tak svou brankou rozjel kutnohorskou mašinu, kterou Vosy jenom stěží zastavovaly. První třetina skončila výsledkem 6:0. Ve druhé části Kutná Hora v euforii zvolnila a pustila soupeře do hry. I přes kvalitní výkon pražských Vos ve třetí třetině uhájila Kutná Hora svůj náskok a po vydařené první polovině zápasu brala tři body.

FBC Kutná Hora x TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1
Branky K. Hory: 6 Martínek (2 Procházka, Danda), Rejna (Martínek), Danda (Martínek), Vnuk (Procházka).
V zápase byla Kutná Hora jasným favoritem. I přes ospalý vstup do zápasu na hřišti dominovala. Úvodní branku obstarali Kutnohořané ve vlastním oslabení. One man show v zápase rozjel kanonýr Martínek, který se šestkrát prosadil! Galakoncert podpořil ještě dvěma gólovými náhravkami. Celkem tento šikovný forvard nastřádal na turnaji třináct kanadských bodů!

Sestava: Zeman - Měšťánek, Kodaj, Vavřina, Rejna - Procházka, Martínek, Danda, Smitka, Vnuk, Svoboda.

Komentář trenéra - Adam Rowe: Naše úspěšnost střelby ve druhém zápase kolísala. Na turnaji nás trápila vyloučení, častokrát jsme se museli bránit přesile soupeře. Většinu jsme ale úspěšně ubránili, a dokonce ve dvou i skórovali. Celkově hodnotím turnaj pozitivně, ale měli bychom být více aktivní, ještě nás čekají těžší soupeři. V tabulce jsme na skvělém třetím místě. Zabojujeme o postup do druhé ligy.