Dorostencům florbalového klubu Olympie se daří, opět bez ztráty kytičky

23. listopad 2012, 10:59
(aktualizováno: 23. listopad 2012, 10:59)

Kutná Hora - V sobotu 17. listopadu 2012 předvedli dorostenci Olympie opět výborné výkony a po dalších dvou výhrách suverénně vedou svojí soutěž:

FBC Pitbuláci Kolín - SKP Kutná Hora 2:6 (2:3, 0:3, 0:0)
První třetina byla nejnapínavější, když ve třetí minutě vstřelil 1. gól J. Schwarz. Hned po minutě přidal další A. Tvrdík. Pitbuláci z Kolína snížili na 2:1 po využití přesilovky a vzápětí vyrovnali na 2:2. Ke konci první třetiny získala Kutná Hora zase náskok po střelené brance O. Štiftera. Ve druhé třetině padli další tři góly, a to do kolínské branky, po druhé třetině bylo skóre 2:6, kdy Kolín nevyužil další přesilovku. V poslední třetině nepadl žádný gól, ale oba týmy si zahrály přesilovku.
Branky a asistence K. Hory: Schwarz J., Tvrdík (Spurný), Štifter, Bříza (Spurný), Schwarz J. (Dlouhý), Štifter (Schwarz J.)

SKP Kutná Hora - Krostav Lhokamo Praha 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Skóre zápasu otevřel již ve 2. minutě Štifter. Vzápětí ve 4. minutě změnil skóre na 2:0 kapitán Olympie Jiří Schwarz. V zápětí ovšem za další minutu Olympia inkasovala, což možná hráče rozhodilo a do konce třetiny si už žádnou větší příležitost nevypracovali, ba naopak, po velkých chybách v rozehrávce se dostávali do šancí hráči Lhokama, kteří už bez výjimek ztroskotali na brankaři Jaroslavu Dlouhém, kterého utkání potkalo ve veliké formě. Po zbytek utkání už diktovala tempo utkání Olympia. V druhé třetině se prosadil svým druhým gólem v utkání Štifter, ve 4. v 8. minutě Bříza. Ve třetí části se trefil už jen Holeček v 8. minutě, který stanovil konečné skoré 5:1. Ke konci zápasu ještě musel příležitosti soupeře hasit svými zákroky brankář Dlouhý, ale skóre se už nezměnilo.
 Branky a asistence K. Hory: Štifter (Spurný), J. Schwarz (Rowe), Štifter (Spurný), Bříza (Holeček), Holeček

Sestava K. Hory: Dlouhý (G), J. Schwarz, Bříza, Jestříbek, Spurný, Rowe, Tvrdík, O. Schwarz, Holeček, Štifter, Kunášková