Dorostenky FBC Kutná Hora si z Jižního města přivezly jednu prohru a jednu výhru

3. březen 2020, 05:41

Praha - K dalším zápasům probíhající sezóny si dorostenky FBC Kutná Hora zajely do sportovní haly na Jižním městě.

Do prvního zápasu proti Chodovu, který byl v roli favorita, jsme šli s nějakou představou a jasně danými úkoly, abychom eliminovali útočnou sílu soupeře a drželi ho co nejdále od naší brány. Toto se nám dařilo plnit jenom v úvodu utkání do stavu 2:1 pro soupeře, potom přišel sled třech rychlých gólů v naší síti a bylo po zápase. Zbytek zápasu jsme odehráli jenom z povinnosti, a to mě na holkách mrzí, že to v hlavách zabalí a vzdají to. A tak konečný výsledek 9:1 pro soupeře, byl zbytečně vysoký, ale za náš přístup jsme si ho nakonec zasloužili.

Před druhým zápasem proti Slavií Plzeň, jsem musel udělat v kabině trochu dusno, protože takto se prezentovat nebylo dále možné. Do zápasu jsme vlétli jako uragán a výsledek toho byl stav 4:0 po první třetině pro nás. O přestávce jsem holky nabádal k tomu, aby nepolevily v aktivitě a nepřecenily tento stav. Jenže opět nás zradila naše nemocná hlava a výsledkem toho bylo snížení na rozdíl jediné branky. V té chvíli jsem si musel vzít timeout, abych holky uklidnil a začaly znovu aktivně hrát, tak jako v první třetině. Hned po timeoutu jsme dokázali vstřelit branku, což nám přineslo klid na florbalky, i když soupeř ještě jednou snížil na rozdíl jediné branky, ale vzápětí dalšími dvěma góly v jeho síti, jsme zápas dovedli do vytouženého vítězného konce.

FATPIPE FLORBAL CHODOV x FBC Kutná Hora 9:1
Branka K. Hory: Trpišovská (Beranová).

FBC Kutná Hora x FBŠ Slavia Plzeň 7:4
Branky K. Hory: 4 Procházková (Trpišovská, Němcová, Jelínková), 2 Trpišovská (Beranová, Němcová),  Beranová.

Sestava Kutné Hory: Matoušková Natálie - Voldřichová Kateřina, Blahníková Barbora, Jelínková Simona, Němcová Dominika, Procházková Nela, Kršňáková Lucie, Hrišková Natálie, Trpišovská Natálie, Helclová Štěpánka, Beranová Natálie, Šubrtová Nikola.