Florbalisté dorosteneckého týmu Olympie ještě nepoznal hořkost porážky!

5. říjen 2012, 07:46
(aktualizováno: 5. říjen 2012, 07:46)

Praha - Ve sportovní hale Děkanka v Praze hráli dorostenci další dvě utkání PH+SČ ligy. V zápasech se sice nevyvarovali herním výpadkům, ale nakonec i přes všechny problémy jelo mužstvo zpět do Kutné Hory se šesti body.

SKP Olympia Kutná Hora - Florbalová Akademie MB 9:5 (0:4, 3:0, 6:1)
Než se kutnohorští dorostenci stihli rozkoukat, tak po opravdu otřesném začátku a pokračování první třetiny soupeř dostal do branky Olympie čtyři góly, a tímto výsledkem ukončil první třetinu. Když Kutná Hora nedokázala uhrát ani branku ani pořádný míček, otevřela se třetina druhá, ve které navýšil poprvé kutnohorské skóre Martínek, a to hned dvěma góly za sebou. Po druhé třetině pak byl ještě po gólu Vokřála výsledek 4:3 ve prospěch Mladé Boleslavi. Ve třetí třetině, ve které se opravdu velmi předvedl hráč David Jestříbek se dvěma asistencemi, Kutná Hora doslova vlítla na Akademii a za tuto třetinu nasázela šest gólů, a tak náhle otočila výsledek a rozstřílela Akademické florbalisty devět ku pěti, a to i se dvěma oslabeními, perfektně ubráněnými a oporou v zádech gólmanem Hetfleischem.
Branky a asistence K. Hoy: Martínek (T. Schwarz), Martínek, Kunášek, Vokřál (Holeček), Rowe (Holeček), Martínek, T. Schwarz (Jestříbek), J. Schwarz (Martínek), Martínek (Jestříbek).

SKP Olympia KH -  Billy Boy Mladá Boleslav B 7:5 (2:1, 3:1, 2:3)
V první třetině hned ze začátku inkasovala Olympia gól. Další průběh této třetiny byl v režii Olympie, když si připsala dva góly a to po střelách Jiřího Schwarze a Adama Rowe.

V druhé třetině byla situace podobná, Olympia inkasovala, ale soupeři nic nedarovala, protože kartu obrátila a soupeři vsítila tři branky. Střelecky se prosadili Roman Martínek, Vokřál a opět Rowe.

Na začátku třetí třetiny byl kutnohorský tým dobře naladěn, neboť ve 3. minutě střelil gól Daniel Kunášek po asistenci Vokřála, ale naneštěstí se karta obrátila a Olympia přestala hrát, jakoby si myslela, že je zápas již vyhraný a dostala tři góly. Poté po zásahu trenéra se Olympia celkem vzpamatovala, soupeři nedovolila vyrovnat a přidala ještě jeden pojistkový gól, který střelil Kunášek.

Branky a asistence K. Hory: J. Schwarz, Rowe (Železný), Martínek (J. Schwarz), Vokřál, Rowe (Martínek), Kunášek (Vokřál), Kunášek (Schwarz).

Sestava K. Hory: Hetlfeisch, Zelený, Schwarz, Vokřál, Röwe, Schwarz, Holeček, Kunášek, Jestříbek, Martínek, Tvrdík.