Florbalové žákyně Olympie pokračují vítězně, v tabulce figurují na druhém místě

14. listopad 2011, 15:23
(aktualizováno: 14. listopad 2011, 15:23)

Praha - Po dvou domácích výhrách (Děkanka 7:1, TJ JM Chodov 6:1) žákyně florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora nastoupila v Praze na Děkance v dalším ligovém zápase proti vedoucímu a neporaženému týmu Florbalové akademie Mladá Boleslav a zatím jedinkrát ve vyrovnaném utkání prohrála 2:3.

Prohru lze přičíst počátečním obavám ze soupeře a z toho pramenícím hrubým chybám v obraně při obdržených brankách. V poslední třetině naše děvčata již ovládla hru , ale neproměňování jasných střeleckých příležitostí  nás připravilo o minimálně spravedlivou remízu. V poslední minutě děvčata nastřelila dvě tyče. V tomto utkání Kutnohoračky poznaly, že hrát se dá s každým a nikoho se nemusí bát.
Branky: Ašenbrennerová, Jelínková, asistence Ašenbrennerová.

V dalším utkání dívky Olympie nastoupily proti Sokolu Rudná. Sice prohrávaly 0:1, ale do přestávky výsledek otočily a branková smršť Ašenbrennerové ve druhé třetině (čtyři branky) utkání definitivně rozhodla v jejich prospěch a vítězství  6:2.
Branky: Ašenbrennerová 4, Škaldová, Zelená po 1 – asistence Ašenbrennerová, Zelená, Dubská N.

O víkendu Kutnou Horu čekali velmi těžcí soupeři. Herbadent SJM Praha 11 (v ženách mistři ČR) a dosud neporažená  Fbš Bohemians Praha. Herbadent děvčata z Olympie porazila 3:2. Kutné Hoře se opět nepodařilo využít vyložené příležitosti, proto tak těsný výsledek.
Branky: Zelená 3, asistence Ašenbrennerová, Jelínková, Kroutilová.

V posledním utkání dívky nastoupily proti doposud neporaženému celku Fbš Bohemians Praha. Ve čtvrté minutě prohrávaly 0:1, vzápětí vyrovnala Škaldová a od této chvíle byla Olympia lepší. Konečný výsledek  6:3 pro Olympii.
Branky: Ašenberennerová, Škaldová, Jelínková, Zelená, Dubská M. po jedné – asistence Škaldová, Jelínková, Dubská M.

Rekapitulace výsledků po třech turnajích

Olympia - Děkanka SK Praha 4 7:1,  TJ JM Chodov 6:1, Florbalová akademie Mladá Boleslav 2:3, Sokol Rudná 6:2, Herbadent SJM Praha 11  3:2, Fbš Bohemians Praha  6:3 (tzn. 15 bodů, skore 30:12,  druhé místo v tabulce).

Kanadské bodování: Ašenbrennerová 18 (11+7), Zelená 10 (8+2), Jelínková 4 (2+2), Škaldová 3(2+1), Kroutilová 3(2+1), Knížová N. 3(1+2), Páclová 3 (1+2), Nováková 2 (2+0), Dubská M. 2(1+1), Dubská N. 1 (0+1).