Florbalové žákyně SKP Olympia Kutná Hora - začátek soutěže z říše snů!

17. říjen 2011, 07:04
(aktualizováno: 17. říjen 2011, 07:06)

Kutná Hora - Ve florbalovém oddíle SKP Olympia Kutná Hora vzniklo před letošní sezónou nové družstvo starších žákyň. V neděli 16. říjno vstoupilo v kutnohorské hale BIOS poprvé do soutěže. A začátek to byl vskutku impozantní. Ze dvou utkání děvčata získala plný počet šesti bodů se skóre 13:2.

SKP Olympia Kutná Hora - TJ JM Chodov 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)

Po drtivém nástupu kutnohorská děvčata rozhodla o výsledku již na počátku utkání. Časomíra ukazovala přesně 3:29 min. a stav byl 4:0.  Děvčata své pražské soupeřky přehrávala ve všech herních činnostech a nechala je snížit až za rozhodnutého stavu 6:0.
Branky: Ašenbrennerová 2, Zelená 2, Knížová N. a Nováková. Asistence Ašenbrennerová 2, Páclová.

SKP Olympia Kutná Hora - Děkanka SK Praha 4 7:1 (6:0, 1:1, 0:0)

První třetina utkání opět rozhodla. V šesté minutě děvčata vedla 4:0 a do konce třetiny zvýšila náskok na 6:0. Po prostřídání měla děvčata stále převahu, ale nevycházela koncovka. Příležitostí ke zvýšení skore bylo mnoho a i po neuznaných dalších dvou brankách utkání skončilo výrazným vítězstvím 7:1.
Branky: Ašenbrennerová 2, Kroutilová 2, Zelená, Páclová, Nováková - asistence Ašenbrennerová 2, Knížová N. 2, Zelená.

Obě utkání děvčata odehrála v sestavě: Francová – Knížová N., Pavlíková, Výborná, Kroutilová – Ašenbrennerová, Zelená, Nováková, Páclová, Škaldová, Dubská M., Dubská N.

Kanadské bodování: Ašenbrennerová 8 (4+4), Zelená 4 (3+1), Knížová N. 3(1+2), Páclová 3 (1+2), Nováková a Kroutilová 2 (2+0).