5. květen 2014, 07:20
(aktualizováno: 5. květen 2014, 07:22)

Zbaszyn (Polsko) - V neděli skončilo florbalové mistrovství světa juniorek v Polsku, na kterém startovala i kutnohorská odchovankyně Nikola Kuchařová. Český tým vybojoval bronzovou medaili v zápase proti Švýcarkám.

Ve skupině Češky porazily Polsko (7:3) a Lotyšky (10:1), podlehly Finkám (5:3). V semifinále pak ČR prohrála se Švédskem 7:3 a v souboji o třetí místo porazila Švýcarsko 5:2.

Nikola Kuchařová skórovala v zápasech proti Finsku, Švédsku a Švýcarsku, proti Lotyškám si připsala asistenci. V semifinále byla Nikola vyhlášena jako nejlepší hráčka českého týmu. Více informací o turnaji najdete například na http://zensky.florbal.cz/