Kutnohorské áčko podlehlo týmu Wizards v prodloužení

27. listopad 2016, 01:22

Zruč nad Sázavou - Další divizní střetnutí sehráli florbalisté FBC Kutná Hora v sobotu ve "své" hale ve Zruči nad Sázavou. Soupeřem jim bylo mužstvo Wizards DDM Praha 10.

Kutná Hora - Wizards 6:7 pp (1:3, 3:2, 2:1)

Kutnohorští rozehráli zápas skvěle, už v první minutě Štípek po rozehrané standardní situaci otevřel skóre - 1:0. Hosté ovšem krátce nato otočili skóre a těsně před první přestávkou přidali třetí branku.

Do druhé třetiny domácí vlétli jako uragán a po brankách Štípka a Schwarze v první minutě bylo srovnáno - 3:3! Jenže Wizards se využitou přesilovkou vrátili do vedení a po dorovnání na 4:4 skórovali ve druhém dějství ještě jednou - 4:5.

Kutná Hora si v poslední třetině vypracovala několik dobrých příležitostí k vyrovnaní, ovšem místo toho inkasovala po rozehrané standardce - 4:6. Přesto se domácím podařilo dobrým závěrem srovnat na 6:6.

Prodloužení netrevalo dlouho: V první minutě byl vyloučen za zbytečné protesty Štípek a přesilovku soupeř využil k rozhodující brance - 6:7.

"Dnes jsme podali nejlepší výkon za poslední dobu," upozornil trenér Kutné Hory Jan Třískala. "Bohužel si po první třetině rozebereme, jak soupeř dává góly a on nám ve druhé třetině dá další dva ze stejné situace," zlobil se a dodal: "Závěr potom rozhodla nedisciplinovanost." Kutnohorští několik branek inkasovali po rozehraných standardkách, navíc sama několik dobrých příležitostí a střel proměnit nedokázala. "Z našeho pohledu šel o náš lepší výkon, jen jsme nedávali góly," uzavřel trenér.

Branky a asistence: 1. Štípek (Š. Bochníček), 21. Štípek (Reithar), 21. Schwarz (Petrásek), 30. Schwarz (Petrásek), 52. Kuchař (Martínek), 57. Chalupa (Petrásek) - 6. Smutný (Slavíček), 10. Váňa (Slavíček), 19. Smutný (Slavíček), 22. Heller (Smutný), 33. Heller (Vazárek), 47. Heller (Vazárek). Rozhodčí: Rousek - Sochůrek. Vyloučení: 4/4. Využití: 1/2. Kutná Hora: Dlouhý, B. Bochníček - Chalupa, Schwarz, Dus, Martínek, Štifter, Kuchař, Zelený, Spurný, Š. Bochníček, Petrásek, Jedlička, Štípek, Reithar, Listík, Tvrdík, Vokřál. Trenér Jan Třískala.