Jedna výhra a jedna prohra

21. prosinec 2009, 14:56

Kutná Hora - Žáci florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora nastoupili k dalším mistrovským zápasům:

Kutná Hora - Atom Praha 10:3

První zápas nás čekal soupeř ze spodních pater tabulky, proto jsme nebrali nic jiného než tři body, což jsme nakonec splnili.

Hru jsme po celý zápas kontrolovali a hráli převážně na polovině soupeře. Soupeř poctivě bránil a hrál velmi jednoduše. S čím jsme se hlavně ze začátku zápasu velmi těžce vyrovnávali. Ale po prvních pěti minutách jsme se začali prosazovat a skóre se nakonec zastavilo na 10.

Branky: Šácha 3 (Kocian, Kočvara), Kunášek 2 (Listík), Kocian 2 (Šácha, Kočvara), Listík (Nosál), Chalupa (Spurný), Nosál (Listík).

Kutná Hora - Vikings Kobylisy 2:6

Druhý zápas byl úplně jiný šálek kávy. V podstatě se hrálo o špičku tabulky. Bohužel tuto bitvu jsme prohráli vlastní vinou.

Začátek zápasu jsme doslava prospali a ještě neskončila 4 minuta a již to bylo 0 - 3! Poté jsme se konečně probudili a začali hrát. Kunášek pěknou střelou stačil ještě dokonce první třetiny snížit.

V druhé třetině jsme jasně dominovali, ale výborný brankář soupeře nám dovolil skórovat jen jednou. A to z hole Kociana na 2 - 3.

Bohužel jsme nedokázali další šance využít. Hráli jsme dvakrát i přesilovou hru, která se nám zatím velmi dařila, ale bez úspěchu.

To se nám ve třetí třetině krutě vymstilo. Ta sice začala ve stejném duchu jako druhá, ale soupeři se podařilo z ojedinělé střely opět mířit přesně.

A aby toho nebylo málo, špatně jsme střidali a i soupeř dostal výhodu přesilové hry. Kterou bohužel pro nás využil. Poté jsme sice soupeře opět přimačkli k jeho brance, ale opět bez kýženého efektu. Oproti tomu nás soupeř naposledy potrestal z protiútoku.

V tomto zápase na vítězství bylo, ale soupeř trefoval narozdíl od nás přesně a jeho brankář podal výborný výkon, což nakonec stačilo.

Branky: Kunášek (Nosál), Kocian. Kutná Hora: Marek (Strnad) - Rejna, Vobořil - Jahoda, Chalupa(C) - Šácha, Kocian, Kočvara - Nosál, Kunášek, Spurný (Listík).