Junioři Olympie odehráli nejhorší turnaj sezony, vrátili se bez jediného bodu

24. leden 2012, 21:04
(aktualizováno: 24. leden 2012, 21:04)

Kutná Hora - V neděli 22. 1. sehrála juniorka Olympie Kutné Hory další dva zápasy. Po výborném turnaji minulý týden a přes absenci některých hráčů bylo cílem získat další body. V cestě stál Chodov posílený o hráče, kteří nastupují pravidelně v extralize. Druhým soupeřem poté měli být Bohemians B.

TJ JM Chodov - SKP Olympia Kutná Hora 16:2

V půl dvanácté juniorka rozjela zápas proti Chodovu.  V první třetině se na Kutnou Horu usmálo štěstí, a to když v polovině druhé minuty po výtečné přihrávce Rejny vstřelil gól Chalupa. Bohužel od té doby to šlo s Olympií z kopce. Začalo úřadovat extraligové duo Dóža, Klápa, které nastřílelo dohromady 11 branek. A bylo po zápase. Nutno podotknout, že někteří hráči to Chodovu svým přístupem hodně usnadnili.
Branky K. Hory:
Chalupa (Rejna), Chalupa (Kocian). Střely: 37:7. Vyloučení: 4:3.

SKP Olympia Kutná Hora - FBŠ Bohemians B 3:5

Po hodinové pauze a nutném odpočinku přišla na řadu „Bohemka“. Hráči šli do zápasu s velkým odhodláním vyhrát. Bohužel už v sedmé minutě první třetiny dostala Kutná Hora gól. Vzpamatovala se až v páté minutě druhé třetiny, kdy se po přihrávce Chalupy prosadil Pivoňka. Soupeř ovšem přichystal odvetný úder a v dalších sedmi minutách dal Olympii další tři góly. Ve třetí třetině junioři Olympie konečně zabrali a jejich snaha začala nést ovoce, když se v osmé minutě po přihrávce Rejny prosadil Kocian. Tato situace se opakovala o minutu později, kdy Rejna poslal výtečný centr na zakončujícího Kociana, a skóre bylo 3:4. Bohužel nepozornost v obraně brzy Bohemians opět potrestali 3:5. Juniorka Olympie již síly na zvrat nenašla a soupeř zaslouženě zvítězil.

Hráči Kutné Hory svým výkonem nenavázali na předešlé zápasy a odehráli nejhorší turnaj za poslední dvě sezóny. Svým přístupem a nasazením zaostali daleko za svými možnostmi a v druhém zápase vítězství soupeři darovali.

Branky K. Hory: Pivoňka (Chalupa), Kocian (Rejna), Kocian (Rejna). Střely: 14:25. Vyloučení: 5:5.

Sestava Olympie: Nosál L., Hála, Strnad – Rejna, Listík – Vojtíšek, Vavrinec – Kocian, Kunášek, Kočvara – Zelený, Chalupa, Pivoňka – Hanousek, Nosál J.