Junioři Olympie v dalších dvou druholigových zápasech bodovali napůl

14. únor 2012, 20:33
(aktualizováno: 14. únor 2012, 20:33)

Praha - Juniorský tým SKP Olympia Kutná Hora sehrál další dvě utkání v rámci II. ligy:

Black Angels - Kutná Hora 3:5

S mírným zpožděním se Olympia kolem desáté hodiny pustila do dalšího zápasu. Začátek utkání byl hodně nervózní a to z obou stran. První se osmělila Kutná Hora v deváté minutě, kdy se po přihrávce Chalupy prosadil Pešl. Za chvíli bylo ještě veseleji, když se trefil Pilch. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, o minutu později se bohužel povedlo "Blekům" snížit.

Začátek druhé třetiny kutnohorští zaspali a hned po úvodním hvizdu soupeř vyrovnal na 2:2. Olympia se naštěstí rychle otřepala a obdržený gól jí pomohl k výbornému výkonu. Za nedlouho to přineslo ovoce, kdy se prosadil Kareš. Ke konci třetiny udeřil opět Pilch a zvýšil na 2:4. Soupeř opět odpověděl bleskově a snížil.

Ve třetí části soupeř začal napadat a Olympia měla více prostoru pro rychlé protiútoky. Zanedlouho soupeř špatně střídal a Olympia opět dokázala využít svou silnou zbraň, přesilovku, ve které se povedlo zvýšit Chalupovi na 3:5. Tento stav si Olympia už pohlídala a nepustila soupeře k větším akcím. K vítězství výrazně pomohl brankář Hála, který chytal skvěle.

Branky a asistence K. Hory: Pešl (Chalupa), Pilch, Kareš (Chalupa), Pilch (Kareš), Chalupa (Kareš). Střely: 22/20. Vyloučení: 3/2.

Wizards DDM Praha 10 - Kutná Hora 10:5

Po pauze a odpočinku šli hráči na hřiště s jasným cílem získat další tři body. To se začalo přibližovat ve čtvrté minutě, kdy se trefil Kareš. Hned po buly se však povedlo Wizards vyrovnat a o minutu později otočit na 2:1. To bylo z první třetiny vše.

Na začátku třetiny druhé se opět dokázal prosadit Kareš. Vyrovnaný stav se však nelíbil Kočvarovi, který otočil zpět na 2:3. Až do této doby byla Olympia lepším týmem a prokazovala větší chuť vyhrát. To se však změnilo po time-outu soupeře, po kterém dokázal vyrovnat, a od té chvíle už Olympia nestačila. Wizards se ve druhé třetině podařilo ještě třikrát skórovat. Po hvizdu rozhodčích ukončující druhou třetinu bylo skóre 6:3.

Na začátku třetí třetiny se podařilo snížit Karešovi, který dovršil hattrick. Na to však soupeř našel spoustu odpovědí. A zcela zaslouženě vyhrál.

Branky K. Hory: Kareš 2 (Koliáš, Kočvara), Kočvara (Kareš), Kareš (Kocian), Pilch (Koliáš). Střely: 30/14. Vyloučení: 0/1.

Sestava Kutné Hory: Hála (L. Nosál, Strnad) – Rejna, Listík – Koliáš, Jahoda – Kareš, Kocián, Kočvara – Pilch, Chalupa (C), Pešl – Zelený, J. Nosál.