Junioři ve Vlašimi nezklamali, tři důležité body vybojovali v utkání s Panthers

3. prosinec 2013, 22:23
(aktualizováno: 3. prosinec 2013, 22:23)

Vlašim - Na přesunutý turnaj do Vlašimi se hráči Olympie vydali v sobotu 30. listopadu. Jejich soupeřem byl tým FBC Panthers a tým obhajující vrchol tabulky TJ JM Pedro Perez Chodov. Tři důležité body ze zápasu s Panthers a přijatelný výsledek s Chodovem si hráči SKP odvezli domů.

FBC Panthers - SKP Olympia Kutná Hora 2:6 (0:3, 1:1, 1:2)
Jelikož to byl zápas sousedních týmů, očekával se vyrovnaný souboj již od začátku, nicméně kapitán Listík skóroval již ve dvacáté první sekundě hracího času. V průběhu deváté minuty hráči Olympie vstřelili ještě dvě branky a první třetina končila za stavu 0:3.
Ve druhé třetině pokračovalo utkání podobně jako v té první, i když nepadalo tolik branek, a to pouze jedna na každé straně.
Pro vynaložené úsilí a snahu Kutné Hory třetí třetina byla zase pod její kontrolou stejně jako třetina první. Hráče z Panthers přehrávala a vstřelila další dva góly.
Branky K. Hora: Štifter 2, Listík, Petrásek, Kareš, Korel.

SKP Olympia Kutná Hora - TJ JM Pedro Perez Chodov 4:7 (2:1, 0:4, 2:2)
Ke druhému utkání nastoupili hráči Olympie proti prvním a jasně nejlepším soupeřům z Chodova s respektem ale vervou a snahou nedat to hráčům Chodova tak snadno. Hráči Olympie se pustili do Chodova a během první minuty a čtvrt již vedli o jednu branku. Poté ještě přidali druhou a drželi se až téměř do konce třetiny s náskokem dvou gólů.
Kutnohořané mírně polevili a podle toho vypadalo skóre druhé třetiny. Ve druhé třetině hráči soupeřů skórovali 4x. Hráči Olympie se snažili marně vstřelit nějakou branku.
Do třetí třetiny Olympie vešla opět namotivována hrát hru, která nebude pro Chodov lehká. To se také povedlo. Vyrovnaným florbalem a výsledkem třetí třetiny a dobrým pocitem zakončili hráči Kutné Hory zápas s prvním týmem tabulky. Konečný stav byl 4:7 pro hráče Chodova.
Branky KH: Štifter 2, Kunášek, Jedlička.

Sestava Olympie: Hetfleisch – Zelený, Soukup – Korel, Listík (C) – Pešl, Kunášek, Štifter –  Petrásek, Jedlička, Kareš.