Juniorky Kutné Hory poprvé v sezoně okusily hořkost porážky

14. březen 2017, 06:26

Kutná Hora - Předposlední kolo základní části měly na programu juniorky florbalového klubu FBC Kutná Hora:

SK Florbal Benešov x FBC Kutná Hora 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)
Branky K. Hory: 21. Horáková, 42. Dubská N., 43. Dubská N. (Němcová)
Hráčky Benešova se staly prvními, které v letošní sezóně obraly Kutnou Horu o všechny body. Benešov si vypracoval dvoubrankový náskok, který smazala v závěru zápasu Natálie Dubská dvěma brankami v rozmezí jedné minuty. Poslední slovo si však přichystaly hráčky domácího výběru z Benešova, které v divokém závěru přidaly další dvě branky a zvítězily.

FBC Kutná Hora x Banes Florbal Soběslav 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
Branky K. Hory: 28. Dubská N. (Horáková), 36. Výborná, 38. Knížová (Horáková), 42. Dubská N. (Výborná)
Ve druhém zápase potvrdila Kutná Hora roli favoritek, nad poslední Soběslaví zvítězila 4:2. Ještě deset vteřin před koncem utkání vedla Kutná Hora rozdílem čtyř branek. V posledních deseti vteřinách se Soběslav dvakrát prosadila a tím pádem přišla brankářka Neumanová o případné čisté konto.

Sestava: Neumanová - Dubská M., Dubská N., Růžičková, Horáková, Němcová, Moravcová, Knížová, Výborná, Nováková, Batelková.