Kombinovaná sestava florbalistů Kutná Hora nestačila na Hornets Brno

15. září 2020, 07:00

Kutná Hora - Zraněním zdecimované mužské áčko florbalového oddílu FBC Kutná Hora čelilo na úvod sezóny těžké zkoušce. Do Kutné Hory v rámci 1. kola mužské Divize dorazilo Hornets Brno, které si v loňské sezóně zahrálo play off o postup do Národní ligy.

FBC Kutná Hora x Hornets Brno ZŠ Horní 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
Branka Kutné Hory: 34. Špaček (Tvrdík).
Úvod zápasu domácí vůbec nezachytili a v 8. minutě prohrávali už 0:2. Střelecky aktivnější byli po celou dobu první třetiny hosté. Stejné tempo pokračovalo i ve druhé části, kdy se domácí hráči stěží dostávali do zakončení. Za stavu 0:5 si trenérský tým na domácí lavičce vybral oddechový čas a hned po něm skóroval Špaček. Z kutnohorské produktivity to bylo ale vše. O branky se staralo ve zbytku zápasu Brno. Kutné Hoře chybělo to, co je zdobilo loňskou sezónu, elán a produktivita.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý Jaroslav (Bochníček Bohuslav) - Chalupa Josef, Špaček Šimon, Martínek Jan, Měšťánek Richard, Hampl Martin, Pešl Tomáš, Danda Jan, Zelený Martin, Spurný Ondřej, Kareš Michal, Petrásek Jiří, Vojtěch Lukáš, Staňo Lukáš, Jedlička Jakub, Listík Petr, Tvrdík Antonín.