Kutnohorské ženy potvrdily zlepšení formy, připsaly si další body

22. leden 2019, 06:54

Kutná Hora - Ženy FBC Kutná Hora se zápas od zápasu zlepšují, plní taktické pokyny a pravidelně připisují body na své konto. Nepovedený začátek sezóny je tedy zapomenut.

TJ Sokol Nové Strašecí x FBC Kutná Hora 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Branky K. Hory: 29. Baťhová (Novotná), 45. Knížová (Ašenbrennerová).
Nové Strašecí vyrukovalo na Kutnou Horu s celoplošnou osobní obranou. S tím se hráčky Kutné Hory popasovaly na výbornou a díky koncentrovanému výkonu a šťastné brance čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou slavily tříbodové vítězství.

FBC Kutná Hora x Panthers Děkanka Praha B 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Branky K. Hory: 3. Dubská N. (Dvořáková), 9. Fousová.
První třetinu ovládly jasně Kutnohoračky poměrem 2:0. Poté však převzaly iniciativu pražské hráčky. V prvním zápase bylo štěstí na Kutné Hory, tentokrát na straně soupeřek. Děkanka rozhodla o svém vítězství brankou v závěrečné minutě.

Sestava K. Hory: Petráková - Francová, Výborná, Novotná, Dubská M., Dubská N., Němcová, Fousová, Horáková, Ašenbrennerová, Šimůnková, Dvořáková, Knížová, Filipová, Baťhová.