Kutná Hora - Florbalový oddíl SKP Olympia Kutná Hora v sobotu oslaví desáté výročí svého založení. Festival florbalu na zimním stadionu v Kutné Hoře vyvrcholí přátelským utkáním kutnohorského áčka s Tatranem Střešovice.
- vznik oddílu 22. května 2003
- registrace u České florbalové UNIE 27. května 2003 - č. 4310423
- oddíl zařazen do Severovýchodní florbalové ligy
-zakladatelé vedoucí oddílu: Bohuslav Bochníček st.
Trenér: Jan Štípek st.
Hospodářka: Jaroslava Štípková
Jednatelka: Hana Bochníčková
Člen výboru: Martin Reinert st.
ročník 2003 - 2004
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- základní část 2. místo + postup do kvalifikace o účast na MČR
- kvalifikace na MČR 1. místo a postup na MČR do Blanska
- MČR v Blansku 13. místo (z l6 nejlepších týmů z celé ČR)
- Jan Štípek, Michal Dolejš ve výběru Severovýchodní ligy starších žáků
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování základní část
- Bohuslav Bochníček vítěz ve statistice brankářů základní část
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování kvalifikace
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování na MČR
- Jan Štípek ve výběru Severovýchodní ligy dorostenců
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 6. místo konečné umístění v Severovýchodní lize
- Jan Štípek v ligovém zápase proti Sokolu Mladá Boleslav 27.3.2004 zaznamenal 7 branek a 1 asistenci z celkového počtu 13 gólů vstřelených do sítě Boleslavi
- 4. místo v turnaji RESPECT Cup – Heřmanův Městec
- 4. místo v turnaji KONICA Cup- Benešov
ročník 2004 – 2005
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 2. místo po základní části a postup do kvalifikace o MČR 2005
- účastí v kvalifikaci o MČR zajištěna 1 Severovýchodní liga 2005-2006
- Jan Buchta nejlepší hráč kanadského bodování po základní části 22 bodů.
- 2. místo v kvalifikaci MČR a postup mezi nejlepších 16 týmů z ČR
- Jan Buchta nejlepší hráč kanadského bodování v kvalifikaci o MČR
- 9. místo na MČR Opava-Kravaře (z l6 nejlepších týmů z celé ČR)
- Jan Buchta vyhlášen nejlepším střelcem MČR
- Jan Vaculík, Ondřej Pilař a Tomáš Hrabánek ve výběru Středočeského kraje na Olympiádě dětí a mládeže v Brně 2005
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 12.3.2005 v utkání s TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem vyhrála Sparta 19:5 !!
- Michal Dolejš vybrán do výběru dorostenců Severovýchodu
- 3. místo v Severovýchodní lize - postup do 2. celostátní florbalové ligy
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování
- přihlášeno družstvo mužů:
- Robert Jelínek v mistrovském zápase proti TJ Sokol Pardubice I „B“ z 8 branek vstřelil 7 branek !!! a při osmé asistoval
- první místo v přeboru a postup do 1 Severovýchodní ligy (tímto ročníkem prošlo družstvo bez jediné porážky)
- Zdeněk Lupínek vítěz ve statistice brankářů
ročník 2005 - 2006
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- došlo k vytvoření severovýchodní ligy starších žáků, kam si družstvo zajistilo účast na základě výsledků z loňské sezóny
- 5. místo severovýchodní liga starších žáků
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 5. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- 9. místo na mezinárodním turnaji Fatpipe cup v Ostravě
- výhra na turnaji Fatpipe cup nad švédským celkem Örebro SK Ungdom 5:2
- V této sezoně Jan Buchta obléká dres juniorů TJ Tatran Střešovice, později se dostal do elitního A týmu Tatranu.
- přihlášeno družstvo mužů:
- 2. místo severovýchodní liga a postup do 2 celostátní ligy, divize II
- 3. místo v turnaji O pohár města Pelhřimova
ročník 2006 - 2007
- přihlášeno družstvo juniorů: -
- 4. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- 8. místo na mezinárodním turnaji Fatpipe cup v Ostravě
- přihlášeno družstvo mužů:
- 8. místo celostátní 2.liga mužů divize II (nováček soutěže při účasti 13 týmů)
- 1. místo v turnaji RESPECT Cup – Heřmanův Městec
ročník 2007 - 2008
Došlo k reorganizaci soutěží, kdy klub byl přeřazen ze Severovýchodu pod Prahu a Středočeský kraj.
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- přihlášeno družstvo mužů:
- 11. místo celostátní 2.liga mužů divize II - sestup do 3. regionální ligy
- 8. místo na mezinárodním turnaji Amsterdam cup – Amsterdam (Nizozemsko)
ročník 2008 - 2009
Sloučení s klubem SKP Olympia Kutná Hora.
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 4. místo PH+SČ přeboru
- Jan Kareš vítěz kanadského bodování 56 bodů
- Jan Kareš ve výběru starších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 8. místo celostátní 2.liga juniorů divize II – sestup do 3. regionální ligy juniorů
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 7. místo PH+SČ přeboru divize C mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 5. místo regionální 3. liga mužů
- V této sezoně Michal Dolejš obléká dres mužů prvoligového TJ Sokol Královské Vinohrady, později se propracoval až do extraligového týmu SSK Future.
- 3. místo v turnaji O pohár Starosty města Kutná Hora
- 1. místo v turnaji MINI Four Turnaj – Chrudim
- 12. místo v turnaji Florbal.com-Jadberg cup - Brno
ročník 2009 - 2010
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 3. místo PH+SČ přeboru starších žáků
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo regionální 3.liga juniorů
- 5. - 8. místo Salming Hradec Cup – Hradec Králové
- přihlášeno družstvo juniorek:
- 7. místo regionální 3. liga juniorek
- Lucie Petráková vítězka ve statistice brankářek
- 2. místo v turnaji Žirovnice cup – Žirovnice
- 3. místo ve Vánočním turnaji – Kutná Hora
- 2. místo v turnaji O pohár krále Václava II – Kutná Hora
- 9. místo v turnaji Salming Nisa Open – Liberec
- 33. místo na mezinárodním turnaji Chance Czech Open - Praha
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize C mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 12. místo regionální 3. liga – sestup do PH+SČ ligy mužů
- V této sezoně Jaromír Votruba obléká dres mužů prvoligového TJ Sokol Královské Vinohrady, později se stává kapitánem tohoto týmu.
ročník 2010 - 2011
V květnu 2011 Jan Třískala zvolen předsedou komise mládeže pro Prahu a Středočeský kraj ČFbU.
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo regionální 3.liga – postup do celostátní 2.ligy divize II juniorů
- V této sezoně Jan Kareš obléká dres juniorů Billy Boy Mladá Boleslav, později se dostává do prvoligového Sokol Pardubice.
- přihlášeno družstvo žen:
- 6. místo celostátní 2. liga divize II žen
- 5. místo v turnaji BENE Florbal Cup – Bystřice u Benešova
- 64. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- 2. místo v turnaji SAM Jaroměř Open - Jaroměř
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize D mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 2. místo PH+SČ liga mužů – postup do regionální 3. ligy mužů
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování 55 bodů
- 7. místo Santa Open - Rtyně v Podkrkonoší
- 33. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
ročník 2011 - 2012
- přihlášeno družstvo mladších žáků:
- 6. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ soutěže mladších žáků
- Martin Smítka ve výběru mladších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 2. místo PH+SČ přeboru – postup do PH+SČ ligy starších žáků
- přihlášeno družstvo starších žákyň:
- 2. místo PH+SČ ligy starších žákyň
- Sabina Ašenbrennerová vítězka kanadského bodování 56 bodů
přihlášeno družstvo juniorů:
- 8. místo celostátní 2. liga divize II juniorů
- Daniel Kunášek ve výběru dorostenců středočeského kraje
- V této sezoně Ondřej Sochůrek obléká dres juniorů Billy Boy Mladá Boleslav.
- přihlášeno družstvo žen:
- 7. místo celostátní 2. liga divize II žen
- 2. místo v turnaji O pohár Kutnohorského havíře – Kutná Hora
- 33. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 5. místo PH+SČ přeboru divize B mužů
přihlášeno družstvo mužů A:
- 3. místo regionální 3.liga – postup do celostátní 2. ligy divize II
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování 62 bodů
- Bohuslav Bochníček vítěz ve statistice brankářů
- 65. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- 2. místo ve Velikonočním turnaji - Dačice
ročník 2012 - 2013
- přihlášeno družstvo mladších žáků:
- 5. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ soutěže mladších žáků
- Martin Smítka ve výběru mladších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 3. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ ligy starších žáků
- Jiří Vokřál ve výběru starších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žákyň:
- 2. místo PH+SČ ligy starších žákyň
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 2.místě umístily starší žákyně v kategorii kolektiv do 18 let
- přihlášeno družstvo dorostenců:
- Daniel Kunášek a Jiří Schwarz ve výběru dorostenců středočeského kraje
- 1. místo PH+SČ ligy dorostenců – postup do 2.ligy dorostenců divize III
- Jiří Schwarz vítěz kanadského bodování 47 bodů
- přihlášeno družstvo dorostenek:
- 7. místo PH+SČ ligy dorostenek
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 9. místo celostátní 2. liga divize II juniorů
- přihlášeno družstvo žen:
- 8. místo celostátní 2. liga divize II žen
- V této sezoně Nikola Kuchařová obléká dres juniorek TJ JM Chodov, později se dostává do juniorské širší nominace České reprezentace.
- přihlášeno družstvo mužů C:
- 2. místo PH+SČ třídy divize B mužů – postup do PH+SČ soutěže mužů
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize B mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 12. místo celostátní 2. liga divize II – sestup do regionální 3. ligy
- ve 4. kole v poháru České pojišťovny dostali stopku od prvoligového celku z České Lípy
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 4.místě umístil Bohuslav Bochníček v kategorii jednotlivec nad 18 let
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 3.místě umístil A tým v kategorii kolektiv nad 18 l
Žehušice - FK Čáslav také letos pořádá dva turnusy příměstských …
Žďárec u Seče - Sbor dobrovolných hasičů Žďárec u Seče ve spolup…
Kutná Hora/Poličany - Metalcom Kutná Hora, a.s. přijme skladníka…
Křesetice - Křesetická sokolovna měla v sobotu 13. dubna ožít da…
Kutná Hora – Autoskla Kudrna – car jsou kutnohorskou firmou s dl…
Kutná Hora - Florbalový oddíl SKP Olympia Kutná Hora v sobotu oslaví desáté výročí svého založení. Festival florbalu na zimním stadionu v Kutné Hoře vyvrcholí přátelským utkáním kutnohorského áčka s Tatranem Střešovice.
- vznik oddílu 22. května 2003
- registrace u České florbalové UNIE 27. května 2003 - č. 4310423
- oddíl zařazen do Severovýchodní florbalové ligy
-zakladatelé vedoucí oddílu: Bohuslav Bochníček st.
Trenér: Jan Štípek st.
Hospodářka: Jaroslava Štípková
Jednatelka: Hana Bochníčková
Člen výboru: Martin Reinert st.
ročník 2003 - 2004
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- základní část 2. místo + postup do kvalifikace o účast na MČR
- kvalifikace na MČR 1. místo a postup na MČR do Blanska
- MČR v Blansku 13. místo (z l6 nejlepších týmů z celé ČR)
- Jan Štípek, Michal Dolejš ve výběru Severovýchodní ligy starších žáků
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování základní část
- Bohuslav Bochníček vítěz ve statistice brankářů základní část
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování kvalifikace
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování na MČR
- Jan Štípek ve výběru Severovýchodní ligy dorostenců
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 6. místo konečné umístění v Severovýchodní lize
- Jan Štípek v ligovém zápase proti Sokolu Mladá Boleslav 27.3.2004 zaznamenal 7 branek a 1 asistenci z celkového počtu 13 gólů vstřelených do sítě Boleslavi
- 4. místo v turnaji RESPECT Cup – Heřmanův Městec
- 4. místo v turnaji KONICA Cup- Benešov
ročník 2004 – 2005
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 2. místo po základní části a postup do kvalifikace o MČR 2005
- účastí v kvalifikaci o MČR zajištěna 1 Severovýchodní liga 2005-2006
- Jan Buchta nejlepší hráč kanadského bodování po základní části 22 bodů.
- 2. místo v kvalifikaci MČR a postup mezi nejlepších 16 týmů z ČR
- Jan Buchta nejlepší hráč kanadského bodování v kvalifikaci o MČR
- 9. místo na MČR Opava-Kravaře (z l6 nejlepších týmů z celé ČR)
- Jan Buchta vyhlášen nejlepším střelcem MČR
- Jan Vaculík, Ondřej Pilař a Tomáš Hrabánek ve výběru Středočeského kraje na Olympiádě dětí a mládeže v Brně 2005
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 12.3.2005 v utkání s TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem vyhrála Sparta 19:5 !!
- Michal Dolejš vybrán do výběru dorostenců Severovýchodu
- 3. místo v Severovýchodní lize - postup do 2. celostátní florbalové ligy
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování
- přihlášeno družstvo mužů:
- Robert Jelínek v mistrovském zápase proti TJ Sokol Pardubice I „B“ z 8 branek vstřelil 7 branek !!! a při osmé asistoval
- první místo v přeboru a postup do 1 Severovýchodní ligy (tímto ročníkem prošlo družstvo bez jediné porážky)
- Zdeněk Lupínek vítěz ve statistice brankářů
ročník 2005 - 2006
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- došlo k vytvoření severovýchodní ligy starších žáků, kam si družstvo zajistilo účast na základě výsledků z loňské sezóny
- 5. místo severovýchodní liga starších žáků
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 5. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- 9. místo na mezinárodním turnaji Fatpipe cup v Ostravě
- výhra na turnaji Fatpipe cup nad švédským celkem Örebro SK Ungdom 5:2
- V této sezoně Jan Buchta obléká dres juniorů TJ Tatran Střešovice, později se dostal do elitního A týmu Tatranu.
- přihlášeno družstvo mužů:
- 2. místo severovýchodní liga a postup do 2 celostátní ligy, divize II
- 3. místo v turnaji O pohár města Pelhřimova
ročník 2006 - 2007
- přihlášeno družstvo juniorů: -
- 4. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- 8. místo na mezinárodním turnaji Fatpipe cup v Ostravě
- přihlášeno družstvo mužů:
- 8. místo celostátní 2.liga mužů divize II (nováček soutěže při účasti 13 týmů)
- 1. místo v turnaji RESPECT Cup – Heřmanův Městec
ročník 2007 - 2008
Došlo k reorganizaci soutěží, kdy klub byl přeřazen ze Severovýchodu pod Prahu a Středočeský kraj.
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo celostátní 2. liga juniorů divize II
- přihlášeno družstvo mužů:
- 11. místo celostátní 2.liga mužů divize II - sestup do 3. regionální ligy
- 8. místo na mezinárodním turnaji Amsterdam cup – Amsterdam (Nizozemsko)
ročník 2008 - 2009
Sloučení s klubem SKP Olympia Kutná Hora.
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 4. místo PH+SČ přeboru
- Jan Kareš vítěz kanadského bodování 56 bodů
- Jan Kareš ve výběru starších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 8. místo celostátní 2.liga juniorů divize II – sestup do 3. regionální ligy juniorů
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 7. místo PH+SČ přeboru divize C mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 5. místo regionální 3. liga mužů
- V této sezoně Michal Dolejš obléká dres mužů prvoligového TJ Sokol Královské Vinohrady, později se propracoval až do extraligového týmu SSK Future.
- 3. místo v turnaji O pohár Starosty města Kutná Hora
- 1. místo v turnaji MINI Four Turnaj – Chrudim
- 12. místo v turnaji Florbal.com-Jadberg cup - Brno
ročník 2009 - 2010
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 3. místo PH+SČ přeboru starších žáků
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo regionální 3.liga juniorů
- 5. - 8. místo Salming Hradec Cup – Hradec Králové
- přihlášeno družstvo juniorek:
- 7. místo regionální 3. liga juniorek
- Lucie Petráková vítězka ve statistice brankářek
- 2. místo v turnaji Žirovnice cup – Žirovnice
- 3. místo ve Vánočním turnaji – Kutná Hora
- 2. místo v turnaji O pohár krále Václava II – Kutná Hora
- 9. místo v turnaji Salming Nisa Open – Liberec
- 33. místo na mezinárodním turnaji Chance Czech Open - Praha
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize C mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 12. místo regionální 3. liga – sestup do PH+SČ ligy mužů
- V této sezoně Jaromír Votruba obléká dres mužů prvoligového TJ Sokol Královské Vinohrady, později se stává kapitánem tohoto týmu.
ročník 2010 - 2011
V květnu 2011 Jan Třískala zvolen předsedou komise mládeže pro Prahu a Středočeský kraj ČFbU.
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 4. místo regionální 3.liga – postup do celostátní 2.ligy divize II juniorů
- V této sezoně Jan Kareš obléká dres juniorů Billy Boy Mladá Boleslav, později se dostává do prvoligového Sokol Pardubice.
- přihlášeno družstvo žen:
- 6. místo celostátní 2. liga divize II žen
- 5. místo v turnaji BENE Florbal Cup – Bystřice u Benešova
- 64. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- 2. místo v turnaji SAM Jaroměř Open - Jaroměř
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize D mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 2. místo PH+SČ liga mužů – postup do regionální 3. ligy mužů
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování 55 bodů
- 7. místo Santa Open - Rtyně v Podkrkonoší
- 33. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
ročník 2011 - 2012
- přihlášeno družstvo mladších žáků:
- 6. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ soutěže mladších žáků
- Martin Smítka ve výběru mladších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 2. místo PH+SČ přeboru – postup do PH+SČ ligy starších žáků
- přihlášeno družstvo starších žákyň:
- 2. místo PH+SČ ligy starších žákyň
- Sabina Ašenbrennerová vítězka kanadského bodování 56 bodů
přihlášeno družstvo juniorů:
- 8. místo celostátní 2. liga divize II juniorů
- Daniel Kunášek ve výběru dorostenců středočeského kraje
- V této sezoně Ondřej Sochůrek obléká dres juniorů Billy Boy Mladá Boleslav.
- přihlášeno družstvo žen:
- 7. místo celostátní 2. liga divize II žen
- 2. místo v turnaji O pohár Kutnohorského havíře – Kutná Hora
- 33. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 5. místo PH+SČ přeboru divize B mužů
přihlášeno družstvo mužů A:
- 3. místo regionální 3.liga – postup do celostátní 2. ligy divize II
- Jan Štípek vítěz kanadského bodování 62 bodů
- Bohuslav Bochníček vítěz ve statistice brankářů
- 65. místo na mezinárodním turnaji ZONE Czech Open - Praha
- 2. místo ve Velikonočním turnaji - Dačice
ročník 2012 - 2013
- přihlášeno družstvo mladších žáků:
- 5. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ soutěže mladších žáků
- Martin Smítka ve výběru mladších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žáků:
- 3. výkonnostní koš z 8 košů po 6 týmech PH+SČ ligy starších žáků
- Jiří Vokřál ve výběru starších žáků středočeského kraje
- přihlášeno družstvo starších žákyň:
- 2. místo PH+SČ ligy starších žákyň
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 2.místě umístily starší žákyně v kategorii kolektiv do 18 let
- přihlášeno družstvo dorostenců:
- Daniel Kunášek a Jiří Schwarz ve výběru dorostenců středočeského kraje
- 1. místo PH+SČ ligy dorostenců – postup do 2.ligy dorostenců divize III
- Jiří Schwarz vítěz kanadského bodování 47 bodů
- přihlášeno družstvo dorostenek:
- 7. místo PH+SČ ligy dorostenek
- přihlášeno družstvo juniorů:
- 9. místo celostátní 2. liga divize II juniorů
- přihlášeno družstvo žen:
- 8. místo celostátní 2. liga divize II žen
- V této sezoně Nikola Kuchařová obléká dres juniorek TJ JM Chodov, později se dostává do juniorské širší nominace České reprezentace.
- přihlášeno družstvo mužů C:
- 2. místo PH+SČ třídy divize B mužů – postup do PH+SČ soutěže mužů
- přihlášeno družstvo mužů B:
- 4. místo PH+SČ přeboru divize B mužů
- přihlášeno družstvo mužů A:
- 12. místo celostátní 2. liga divize II – sestup do regionální 3. ligy
- ve 4. kole v poháru České pojišťovny dostali stopku od prvoligového celku z České Lípy
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 4.místě umístil Bohuslav Bochníček v kategorii jednotlivec nad 18 let
- v slavnostním vyhlášení sportovec kutnohorska 2012 se na 3.místě umístil A tým v kategorii kolektiv nad 18 l