Kutnohorští elévové o víkendu třikrát vítězně!

23. leden 2018, 02:44

Kutná Hora - Orlíčci (přípravka) FBC Kutná Hora tuto sobotu odehráli druhý turnaj roku 2018, navázali na minulý turnaj, kde vybojovali stříbro a znovu předvedli svoji kvalitu. Vyhráli všechny své zápasy a vybojovali tak první místo a postup do vyššího koše.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Tygříci TJ Sokol Nehvizdy 6:4

První zápas byl velice vyrovnaný a odehrával se ve vysokém tempu. Orlíčci předváděli velice pohlednou hru a především ve druhém poločase rozhodli o svém vítězství 6:4.

FBC Kutná Hora Orlíčci - SK Dvojka Praha B 11:3

Ve druhém zápase nastoupili naši nejmladší proti domácímu celku. Ačkoliv konečný výsledek vypadá více, než uspokojivě na hrací ploše tomu bylo jinak. Orlíčci předvedli v tomto zápase jeden z nejhorších herních projevů sezóny, jejich hru brzdili především ukvapené a nepřesné přihrávky.

FBC Kutná Hora Orlíčci - Florbal Jesenice 6:5

Ve finálovém zápase nastoupili Orlíčci proti již tradičnímu soupeři z Jesenice. V tomto zápase se naši hráči vrátili k tomu, co je zdobí, a to je bojovná a pohledná hra. Především v prvním poločase na hřišti dominovali a vyhráli ho 6:1. Nutno podotknout, že hru Jesenice tvořil i zakončoval jen jeden hráč, který dal také všech pět gólů Jesenice. Naši hráči předvedli v tomto duelu týmový výkon a dokráčeli k vítězství tohoto zápasu i celého turnaje.

Vzhledem k tomu, že se celý turnaj nesl v duchu týmového výkonu, nezbývá než pochválit každého čela týmu. Všichni hráči se podíleli na výhře, když ne góly tak gólovými přihrávkami.

V brance podržel tým Tobiáš Trendl, který předvedl několik kvalitních zákroků. Brankově se vytáhli především Jakub Toman a Karel Liberský. V obraně exceloval Marek Lorenc, který navíc zaznamenal několik branek a asistenci.

Sestava (branky + asistence): Kamenář Radim (0+2), Toman Jakub (10+2), Vodička Patrik (1+1), Lorenc Marek (3+1), Trpišovský Martin (2+1), Nečas Patrik (2+1), Pelíšek Matěj (0+2), Liberský Karel (5+3).

Autor: David Holub