Kutnohorští florbalisté nakonec zvládli zápas na hřišti posledního celku tabulky

5. únor 2019, 07:02

Kutná Hora - Divize měla o víkendu na programu pouze jediné kolo. V neděli zamířili hráči mužského áčka FBC Kutná Hora na hřiště posledních Bohemians.

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 4:5 (3:1, 0:2, 1:2)
Branky K. Hory: 3. Martínek (Tvrdík), 25. Popek (Dus), 34. Dus (Rejna), 42. Martínek (Dus), 55. Chalupa (Martínek).
Vyloučení: 2:5 + Hromádko (Bohemians) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:1, střely na branku: 17:21.

V zápase nebyla nouze o zajímavé momenty. První třetinu vyhrál pražský celek, i když do vedení šli v úvodu utkání Kutnohorští. Ve druhé třetině dokázala Kutná Hora srovnat a ve třetí převrátila misky vah na svou stranu. V úvodu třetí části měla k dispozici pětiminutovou početní výhodu, ovšem bez patřičného efektu. Vítěznou branku vstřelil Chalupa necelý šest minut před koncem základní hrací doby. Hráčem utkání byl na straně Kutné Hory zvolen Roman Martínek, který ke dvěma přesným zásahům přidal i asistenci na vítěznou trefu.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý (Bochníček B.) - Dus, Rejna, Chalupa, Popek, Hampl, Spurný, Petrásek, Staňo, Schwarz O., Martínek, Tvrdík, Vokřál.