Kutnohorští florbalisté prohráli na palubovce posledního celku tabulky

5. únor 2017, 08:38

Praha - V rámci 16. kola divize zavítal mužský A tým florbalového klubu FBC Kutná Hora na palubovku posledního celku Athletics Praha.

Athletics Praha - FBC Kutná Hora 6:5 (2:2, 3:1, 1:2)

Vstup do zápasu se Kutné Hoře povedl. Hned v desáté vteřině využil soupeřovo zaváhání Dus a otevřel skóre. V osmé minutě navýšil kutnohorské vedení parádní ranou Schwarz. Ovšem jak praví přísloví "lehce nabyl, lehce pozbyl", ztratila Kutná Hora své vedení a pustila Athletics do hry, který převzal otěže zápasu a diktoval tempo hry. Pražský celek nepotvrzoval papírové předpoklady a Kutnou Horu v určitých pasážích hry přehrával. Po druhé třetině svítil na ukazateli skóre stav 5:3. Deset minut před koncem třetí třetiny navýšili hráči Athletics své vedení na rozdíl tří branek. O pět minut později vykřesal naději svou trefou Štifter. V závěru to Kutná Hora zkoušela ve hře bez brankáře, ale Štípek akorát upravil konečné skóre na 5:6.  V poslední vteřině utkání vychytal kutnohorský brankář Dlouhý trestné střílení. Rozhodla i nedisciplinovanost Kutnohořanů, kteří se museli za katr vydat sedmkrát.

Branky K. Hory: 1. Dus, 8. Schwarz (Reithar), 38. Dus (Vokřál), 55. Štifter, 60. Štípek (Dus). Vyloučení: 4:7, využití: 3:2, střely na branku: 19:19.

Sestava: Dlouhý (Bochníček B.) - Reithar, Listík, Kuchař, Tvrdík, Rejna, Bochníček Š., Zelený, Schwarz, Štípek, Vokřál, Dus, Štifter, Chalupa.