Kutnohorští florbalisté sehráli dva zápasy: Doma s Všestary a v Hradci Králové

18. prosinec 2019, 06:47

Kutná Hora - Mužský A tým FBC Kutná Hora čekal další divizní víkend systémem doma - venku. V sobotu přivítal na domácím hřišti Všestary, v neděli zamířil do Předměřic nad Labem k utkání s Hradcem Králové.

FBC Kutná Hora x FBŠ Všestary 7:4 (2:2, 2:2, 3:0)
Branky K. Hory: 8. Schwarz (Staňo), 14. Tvrdík (Vojtěch), 31. Listík, 40. Vojtěch (Listík), 53. Schwarz (Staňo), 55. Vojtěch (Listík), 55. Staňo. Vyloučení: 3:2, využití: 0:1. Střely na branku: 40:38, diváci: 105.

Vyrovnané a dramatické utkání v ofenzivním duchu, o čemž vypovídá i počet střel na obě branky. Přes sto diváků vidělo ve sportovní hale Klimeška spoustu šancí na obou stranách.

Kutné Hoře pomohla branka vteřinu před druhou sirénou, kdy Vojtěch vyrovnal na 4:4. O vítězství rozhodli Kutnohorští ve třetí třetině třemi brankami v rychlém sledu. Utkání se definitivně zlomilo v 55. minutě, kdy se v rozmezí deseti vteřin prosadil Vojtěch a Staňo. Svěřenci trenéra Rowe si nakonec připsali důležité tři body do tabulky.

FbC Hradec Králové x FBC Kutná Hora 12:1 (3:0, 4:1, 5:0)
Branka K. Hory: 37. Martínek. Vyloučení: 2:3, využití: 2:0. Střely na branku: 51:28, diváci: 87.

Důležité utkání v boji o postup do play off o Národní ligu se povedlo lépe Hradci Králové, který ve všech aspektech hry dominoval. Hradec vyškolil Kutnou Horu z produktivity.

Sestava Kutné Hory: Bochníček Bohuslav, Dlouhý Jaroslav - Chalupa Josef, Schwarz Jiří, Rejna Václav, Martínek Jan, Dus Jan, Novotný Jan, Hampl Martín, Spurný Ondřej, Vojtěch Lukáš, Jedlička Jakub, Staňo Lukáš, Listík Petr, Tvrdík Antonín, Pešl Tomáš - trenér Rowe Adam, vedoucí družstva Bochníček Bohuslav st.