Kutnohorští junioři v brankové přestřelce porazili rezervu FbŠ Bohemians

9. duben 2019, 05:08

Kutná Hora - Junioři florbalového oddílu FBC Kutná Hora měli na předposledním turnaji letošní sezóny odehrát dva zápasy. Nakonec na žádost Mělníka o odložení plánovaného střetnutí sehráli utkání pouze s rezervou Bohemians.

FBC Kutná Hora x FbŠ Bohemians B 7:6 (2:2, 3:3, 2:1)
Branky K. Hory: 9. Smitka M. (Svoboda), 12. Martínek, 17. Smitka M. (Procházka), 21. Danda (Martínek), 23. Procházka (Rejna), 31. Martínek (Rejna), 32. Smitka M. (Svoboda).
Hráči pražského týmu začali utkání lépe, svou převahu přetavili ve vedoucí branku. Obdržená branku Kutnou Horu probrala a postupně se začala dostávat do zápasu. První třetina nakonec skončila remízovým výsledkem 2:2. Kutnohorští do druhé části doslova vlétli, za svou aktivitu si vysloužili i výhodu trestného střílení, ale Martin Smitka na brankáře soupeře nevyzrál. I druhá třetina nabídla vyrovnanou podívanou, klokani těžili zejména z nepozornosti a nedůslednosti soupeře. Na obou stranách padlo v prostřední dvanáctiminutovce po třech brankách a do třetí periody se vstupovalo za stavu 5:5. Kutná Hora předvedla ve třetí třetině kompaktní a zodpovědný výkon a díky tomu slavila tříbodové vítězství. V závěru ještě ustála vlastní oslabení.

FloorManiacs Mělník x FBC Kutná Hora odloženo

Sestava K. Hory: Zeman - Procházka, Danda, Svoboda, Smitka L., Vnuk, Němec J. , Rejna, Smitka M., Martínek, Měšťánek, Vavřina.