Kutnohorští junioři v sobotu pořádali domácí turnaj ve Zruči, bodovat se jim ale nepovedlo

20. listopad 2012, 08:18
(aktualizováno: 20. listopad 2012, 08:18)

Zruč nad Sázavou - V sobotu pořádali Junioři soutěžní turnaj ve Zruči nad Sázavou a na „domácí“ palubovce nezískali ani jeden bod.

Sestava K. Hory: P. Hetfleisch (G), T. Pešl, J. Chalupa, P. Listík, V. Rejna, M. Zelený, D. Kunášek, M. Jahoda, T. Jurka, M. Kocian, J. Kočvara

SKP Olympia Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
Do prvního zápasu nenastoupil pořádající tým nijak šťastně. Ve třetí minutě po střele z dálky se dostaly Vinohrady do vedení. Poté se hra uklidnila. Po využité přesilovce ve 14. minutě, kdy po nahrávce Kociana vypálil na bránu Rejna a rozvlnil síť branky, srovnal stav na 1:1. Vinohrady neotálely a za minutu odpověděly rychlým gólem. Ve druhé třetině Kutná Hora nevyužila ani jednu ze dvou přesilovek, soupeř ještě přidal a zvýšil stav na 1:3. Na začátku třetí třetiny snížil stav Kunášek po individuální akci, ale Olympii se už do konce zápasu nepodařilo srovnat výsledek a utkání skončilo 2:3.

SKP Olympia Kutná Hora - BLACK ANGELS 1:9 (1:1, 0:4, 0:4)
Olympia nastoupila do druhého zápasu s tím, že vrátí soupeři porážku z předchozího střetnutí. Ze začátku se toho hráči drželi a ve třetí minutě po nahrávce Kociana vystřelil Rejna a poslal svůj tým do vedení. Černým andělům se stav nelíbil a v polovině třetiny srovnali na 1:1. Po vyrovnané první třetině, kdy si všichni mysleli, že to bude zápas, který rozhodne jeden gól, přišlo nečekané. Ve druhé třetině započala střelecká přehlídka Black Angels a ve druhé přestávce byl stav 1:5. Ve třetí části soupeř dále navyšoval a zápas skončil 1:9.