Mladší žáci Olympie na florbalovém turnaji na Chodově slavili tři výhry

19. duben 2013, 07:18
(aktualizováno: 19. duben 2013, 07:18)

Chodov - Mladší žáci SKP Olympia Kutná Hora odjeli v sobotu 13. dubna na florbalový turnaj na pražský Chodov, kde hráli tyto zápasy:

SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA - TJ JM CHODOV B 2:0
Začátek tohoto zápasu byl velmi vyrovnaný, ale po zatlačení Olympie se jí podařilo dostat do vedení  po brance Filipa Dolejšího po přihrávce Jakuba Němce. Olympia v tomto pokračovala až do konce zápasu. Branka ale ne a ne padnout, až znovu po přihrávce vstřelil branku Filip Dolejší.  Chodov až do konce zápasu gól nedal a zásluhou brankáře Martina Smítky zápas skončil 2:0 pro Olympii.

SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA - BILLY BOY MLADÁ BOLESLAV B 5:0
Začátek jako v minulém zápase začal pro Olympii velmi dobře, po přihrávce od Jakuba Němce vstřelil branku Filip Dolejší, pár minut potom jel Filip Dolejší samostatný nájezd, který proměnil a Olympie byla ve vedení 2:0. V druhé půli vstřelil branku Filip Dolejší po přihrávce Filipa Tvrdíka, chvíli na to vstřelil branku Jakub Procházka po přihrávce Lukáše Smítky a poslední branku vstřelil Filip Dolejší po přihrávce Filipa Tvrdíka. Bylo vidět, že Olympia jasně přehrála Mladou Boleslav a Martin Smítka podržel Olympii svými úžasnými zákroky a konečný stav zápasu byl 5:0 pro Olympii.

SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA - SPORT EDEN BEROUN 3:1
Zápas byl velmi vyrovnaný, i přestože Beroun měl jenom 6 hráčů v poli a 1 brankáře, ale i tak Beroun Olympii chvíli tlačil, ale Olympia věděla, že Beroun má jednoho hráče, který vstřeluje branky, a tak se obránci Olympie snažili tohoto hráče ubránit a po brance Lukáše Smítky se dostal tým Olympie do vedení. Branka Filipa Dolejšího dostala Olympii do vedení o dvě branky, ale po selhání obrany vstřelil tým Berouna branku. Tým Olympie velmi rychle na toto zareagoval a vstřelil branku Filip Dolejší po přihrávce od Jakuba Němce. Zápas skončil 3:1 pro Olympii, která se tak posunula do vyššího výkonnostního koše.

Kutná Hora: Filip Dolejší, Němec Jakub, Vnuk Radek, Svoboda Martin, Tvrdík Filip, Konečný Kristián, Koller Petr, Koller Martin, Smítka Lukáš, C Smítka Martin, Rejna Jakub, Candrák Boris, Schroller Michal, Procházka Jakub, Krátký Jakub, Šejvl Jakub.