Mladší žáci Rudí ovládli soutěžní turnaj v Kostelci!

7. listopad 2017, 05:54

Kostelec n. Č. l. - V sobotu 4. listopadu zavítali mladší žáci "Rudí" florbalového klubu FBC Kutná Hora do Kostelce nad Černými lesy:

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov II 2:2 (0:0)
První zápas byl přehlídkou velkých nepřesností, kde se hra přelévala ze strany na stranu. I když byla Kutná Hora technicky vyspělejší, nedokázala to zůročit a utkání skončilo remízou.
Branky a asistence: 2 Netolický (Lokaj, Zlatohlávek).

FBC Kutná Hora - FBC Střelci Unhošť 5:0 (3:0)
Utkání, ve kterém Kutná Hora dominovala, soupeře ve většinu utkání přehrávala a zaslouženě vyhrála.
Branky a asistence: 2 Vašíček (Netolický), 2 Netolický (Vašíček, Lokaj), Liberský (Pompa).

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Mukařov 5:4 (3:3)
Utkání o vítězství v turnaji začal hodně špatně, když po dvou minutách soupeř vedl o dvě branky. Kutná Hora se naštěstí probrala a za další dvě minuty bylo srovnáno. Do konce poloviny padla branka na každé straně. Do druhé poloviny vstoupila Kutná Hora aktivně, odskočila soupeři o dvě branky. Soupeř na konci utkání jen snížil na konečných 5:4.
Branky a asistence: 2 Lokaj (Vašíček), Janů (Liberský), Netolický (Vašíček), Vašíček.

Sestava: Zlatohlávek, Lokaj, Tvrdík, Janů, Douša, Major, Hradil, Pompa, Marek, Liberský, Netolický, Vašíček.