Mužský B tým FBC Kutná Hora poskočil v tabulce na třetí místo

29. listopad 2016, 07:31

Kutná Hora - Mužstvo FBC Kutná Hora B si připsalo dvě víkendová vítězství:

FBC Kutná Hora B x Neo 6:3
Branky KH: 4 Bochníček (3 Kareš, Šesták), 2 Kareš (2 Bochníček)
V tomto utkání nepodala Kutná Hora optimální výkon. Horko těžko se dostávala do tempa a největší problém dělal hráčům pohyb. Nakonec se kutnohorskému béčku podařil obrat z 1:3 na 6:3.

FBC Hamsters Vysočany x FBC Kutná Hora B 2:5
Branky KH: 2 Bochníček (Kareš, Vrána), Šesták (Bochníček), Pospíšil (Soukup), Kareš (Bochníček)
Kutná Hora v zápase lépe kombinovala, ale šance si vytvářely oba týmy. Brankář Vraný se v kutnohorské brance rozhodně nenudil a svým dílem přispěl k další výhře svého týmu. Dlouho byl zápas otevřený, Kutná Hora si do třetí části držela těsný jednobrankový náskok. Až v polovině třetí třetiny nastal zlom v utkání, to se podařilo Kutné Hoře skórovat třikrát během tří minut.

Sestava: Vraný - Pospíšil, Soukup - Vrána, Šesták - Douda, Baťa, Krčík, Hamza - Korel, Kareš J., Bochníček J.