Na svém "domácím" turnaje v Přelouči se kutnohorské Olympii náprava nepovedla

25. říjen 2011, 14:46
(aktualizováno: 25. říjen 2011, 14:49)

Přelouč - S cílem získat první body v sezoně se tentokrát hoši s důlního města vypravili do Přelouče, kde pořádali svůj domácí turnaj. Napravení předchozího turnaje se však nekonalo a ti, kteří si mysleli, že týmy z vršku tabulky jsou nehratelné, se mýlili, avšak Olympie se znovu "porazila" sama.

TJ Sokol Královské Vinohrady - SKP Olympia 7:4

Prvním soupeřem Kutné Hory se stal Sokol z Vinohrad, který okupoval přední příčky tabulky. I když se jako první prosadili chlapci Olympie, jmenovitě Kocián po nahrávce Kočvary, realita se za pár minut ukázala jinou. Soupeř okamžitě odpověděl a stav byl 1:1. Celý zbytek třetiny byl vyrovnaný, avšak chlapci si nechali znovu utéci poslední minuty první třetiny a soupeř dvěma góly posunul skóre na svou stranu.

Do druhé třetiny se tedy nastupovalo za stavu 3:1. Po několika neproměněných šancích na obou stranách se nakonec prosadil Pepa Pilch a za další půl minutu ještě Pešlik a hra se znovu vyrovnala. Škoda opět závěru třetiny, kdy Olympia inkasovala branku.

Třetí třetina byla ve znamení rychlého vyrovnání již ve 26. vteřině, kdy se po nahrávce Pilcha, prosadil druhý Pepa. Šest minut se hra přelévala ze strany na stranu a až v 7. minutě, po špatně odehrané přesilovce, se obecná pravda "nedáš, dostaneš" naplnila. Aby toho nebylo málo, za další tři minuty zvýšily Vinohrady na 6:4 a bylo o čem přemýšlet. Když se pak za minutu v přesilovce domácí trefili posedmé, bylo prakticky rozhodnuto. Chlapci již nenašli dost psychických sil na to ještě něco udělat se zápasem, a tak se konala již třetí porážka v sezoně.

Branky a asistence Kutné Hory: Kocián (Kočvara); Pilch; Pešl; Chalupa. Střely: 33/28. Vyloučení: 2/2. Využití: 1/0.

SKP Olympia Kutná Hora - FBC Kladno 3:6

Dalším soupeřem, byl Olympii neznámý celek Kladna, který přijel dobře vyzbrojen. Začátek zápasu se Olympii nepovedl a v páté minutě prohrávala 0:1 po trefě do horního růžku kutnohorské klece. Do konce prvního dějství se již nic nestalo, a tak se do druhé třetiny nastupovalo za relativně dobrého stavu.

Jenže, SKP Olympia a její druhé třetiny! V čase 0:13 a 0:2 po chvíli v čase 2:25 navýšení již na 0:3. Po delší odmlce, až v 9. minutě ovšem další rána a za dvě minuty další, 0:5. V poslední třetině se chlapci snažili ještě s výsledkem něco udělat, a tak se za 17 vteřin po siréně, po nahrávce Rejny prosadil Kareš. Prokletí přesilovek zlomili chlapci v 8. minutě, kdy si oba útočníci z předešlého gólu role vyměnili a tentokrát zakončoval Rejna po nahrávce Kareše. Poslední úpravou ve skóre pak bylo ještě snížení a také zaoblení konečného stavu na 3:6. Jediné, co si z tohoto zápasu tedy chlapci odnesli, byl zraněný Kunášek společně s párem zlomených hokejek a nulový počet bodů do celkové tabulky.

Branky a asistence Kutné Hory: Kareš (Rejna); Rejna (Kareš); Kočvara (Pivoňka). Střely: 18/26. Vyloučení: 3/3. Využití: 1/2.