Na úvod nové sezony florbalisté rezervy Olympie porazili FBC Dynamis

26. září 2011, 09:01
(aktualizováno: 26. září 2011, 09:01)

Kutná Hora - Béčko Olympie vstoupilo do sezóny 2011/2012 soutěží PH+SČ přeboru jako pořadatel prvního turnaje, na kterém odehrálo jedno utkání, a to vítězně. Družstvo posílil junior Rejna a potvrdil svou formu ze zápasů za áčko a dvěma prvními brankami prakticky rozhodl zápas.

SKP Olympia Kutná Hora B - FBC Dynamis 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Vyloučení: 3:1, bez využití
Branky a nahrávky Kutné Hory: 2. Rejna (Kruliš), 14. Rejna (Oliva), 18. Blahník (Oliva), 33. Dojčiak (Netolický), 36. Blahník (Dojčiak)
K. Hora: Jetleb – Klouček, J. Dušek – Třískala, Dojčiak – Blahník, Oliva, Rejna, Kruliš, Netolický.

Utkání mnoho pohledných kombinací nepřineslo, bylo k vidění řada nepřesností z obou stran. Kutné Hoře se přesto dařilo lépe v zakončení. Hned ve druhé minutě Rejna nahodil balónek z rohu na branku a ten propadl gólmanovi pod rukou. Přechod do útoku dále dělal oběma soupeřům problémy, Olympii nepomohla ani přesilovka v závěru třetiny, když nevystřelila ani jednou na branku. V úvodu druhé třetiny se trefil opět Rejna, který uklidil nezištnou přihrávku Olivy z rohu hřiště pěkně k tyči. A za čtyři minuty bylo ještě líp, když Blahník úspěšně zakončil brejk tři na jednoho po nahrávce Olivy – 3:0. Hráčům Dynamis sice vázla koncovka ze hry, prosadili se však z rozehrání volného úderu po zaváhání obrany Kutné Hory a snížili. Třetí třetina začala sérií dvou po sobě jdoucích přesilovek FBC Dynamis, které ovšem kutnohorští ubránili. Chvíli nato se v závaru před soupeřovou brankou vykulil míček před číhajícího Dojčiaka, který jej pohodlně dopravil do opuštěné svatyně. V poslední minutě ještě překazil bek Dojčiak rozehrávku hostí a přihrál volnému Blahníkovi, který dal umístěnou střelou skóre konečnou podobu.