Orlíčci odehráli poslední turnaj premiérové sezóny

28. duben 2017, 06:52

Mladá Boleslav - Tým Orlíčci florbalového klubu FBC Kutná Hora uzavřel sezónu turnajem v Mladé Boleslavi, a přestože předvedený výkon nebyl nejlepší, nakonec se zachránil ve třetím koši:

V prvním zápase nastoupili Orlíčci proti Panthers Praha B a dalo by se říct, že to bylo jedno velké trápení od první do poslední minuty. Naši nejmenší hráči působili ospalým dojmem a soupeř je tak snadno přehrál 1:10.

Dalším soupeřem byli Tygříci z Nehvizd. V tomto zápase se výkon o něco zlepšil a diváci tak sledovali vyrovnaný duel. Nakonec tím šťastnějším týmem byly Nehvizdy a Orlíčci tak prohráli i druhý zápas.

V souboji o záchranu ve třetím koši Orlíčci vyzvali FBK Draci. Především v první půli na hřišti Orlíčci dominovali a tak ji vyhráli 6:1. V druhé části zápasu však polevili a Draci se tak díky několika gólům v krátkém sledu dostali na dostřel Orlíčkům. Náš tým však dokázal zápas dovést do úspěšného konce, vyhrál 8:6 a udržel se tak ve třetím koši.

Přestože byl tento turnaj po herní stránce jednoznačně nejhorší je třeba zmínit, že i tak se na hře Orlíčků našli úseky, které diváky potěšily. Všichni hráči do jednoho si zaslouží pochvalu za celou premiérovou sezónu, v níž získali cenné skalpy a zkušenosti do sezóny nacházející. Stejný vděk a poděkování patří také fanouškům a rodinným příslušníkům za jejich povzbuzování za každé situace.

FBC Kutná Hora Orlíčci - Panthers Praha B 1:10
FBC Kutná Hora Orlíčci - Tygříci TJ Sokol Nehvizdy 2:4
FBC Kutná Hora Orlíčci - FBK Draci 8:6