Starkl_nabidka_prace

Orlíčci ukončili sezónu vítězstvím!

1. květen 2018, 06:22

Říčany - Orlíčci FBC Kutná Hora v neděli 29. dubna 2018 odehráli v Říčanech poslední turnaj sezóny. Ačkoliv na turnaj odjeli díky omluvám několika hráčů pouze v sedmi, podali bezchybný výkon a ukončili sezónu nejlepším možným způsobem, tedy výhrou.

FBC Kutná Hora Orlíčci - FBC Říčany 5:3
V prvním zápase se sedm statečných z Kutné Hory postavilo proti domácímu týmu z Říčan. Ihned v úvodu zápasu si Orlíčci vytvořili veliké množství šancí, ale nedokázali je gólově zakončit. Naopak Říčany se prosadit dokázali a tak kutnohorští
 V poločase prohrávali 0:2. Ve druhém poločase však Orlíčci ještě více bojovali dokázali srovnat skóre. V poslední minutě díky dvěma přesným zásahům dokázali strhnout zápas na svoji stranu.

FBC Kutná Hora Orlíčci - Sokol Rudná/modří 8:2
Ve druhém zápase Orlíčci nastoupili proti hráčům z Rudné. V tomto duelu naši hráči dominovali a soupeře jen zřídka pustili do vážnější akce a tak zaslouženě vyhráli i druhý zápas, ovládli svoji skupinu a zaslouženě postoupili do finálového utkání.

FBC Kutná Hora Orlíčci - TJ Sokol Mukařov 7:4
V zápase o prvenství se Orlíčci postavili proti hráčům a hráčkám z Mukařova, byl to teprve druhý souboj těchto týmů. Naši hráči přistoupili k finálovému utkání velice zodpovědně a hráli naplno dopředu i dozadu. První polovinu zápasu Orlíčci jasně ovládli, ve druhém poločase se Mukařov herně zvedl, avšak nedokázal již zápas výrazněji zdramatizovat. Orlíčci tak ovládli finále i celý turnaj.

Turnaj se mimořádně povedl, zápasy byli ze strany Kutné Hory herně velice povedené, hráči pěkně kombinovali a bojovali na hřišti za každého stavu. V brance předvedl další kvalitní výkon Daniel Kudláček, v útoku předvedl další excelentní výkon náš “stroj na góly“ Jakub Toman. V obraně pak vynikal Marek Lorenc, jenž mnohdy připomínal nepropustnou zeď a doháněl útočníky soupeřů k šílenství. Radim Kamenář, Radek Votava a Karel Liberský dokázali skórovat, ale především odvedli na svých postech prakticky bezchybnou práci. A nakonec to nejlepší, Martin Trpišovský ač jeden z nejmenších a nejmladších hráčů na celém turnaji byl ukázkovým příkladem toho jak Orlíčci bojují, během každého pobytu na hřišti ze sebe vydal sto procent a nelámal si hlavu ani s výrazně vyššími a na první pohled silnějšími soupeři, které dokázal přetlačit.

Sestava: Radim Kamenář, Jakub Toman, Marek Lorenc, Radek Votava, Martin Trpišovský, Karel Liberský a Daniel Kudláček.