První tým FBC Kutná Hora v letošním prvním divizním zápase prohrál s Vinohrady B

28. září 2017, 07:06

Kutná Hora - Mužské áčko florbalového oddílu FBC Kutná Hora začalo letošní ročník divize prohrou. Svěřence kouče Třískaly může v zápase s Královskými Vinohrady B mrzet hlavně první třetina, kterou prohráli 3:0. Tým okolo kapitána Chalupy se mohl spolehnout hlavně na fantastického Dlouhého v bráně, ovšem útočná fáze opět vázla. I přes závěrečný tlak kutnohorských zůstaly tři body na Vinohradech.

Náprava se áčku povedla ve 2. kole v souboji s pražskými Bohemians B. Kutnohorští sice ze začátku zápasu prohrávali, ovšem nejen díky velkému množství vyloučených hráčů Bohemians dokázali zápas bez větších problémů ovládnout. Na výhře 12:4 měl lví podíl střelec Honza Štípek, který k hattricku přidal také tři asistence!

TJ Sokol Královské Vinohrady B x FBC Kutná Hora 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
Branky Kutné Hory: 27. Štípek, 53. Štifter (Štípek), 54. Štifter (Štípek).
Vyloučení: 3/2, využití: 1/1. Střely na branku: 39:29.

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 4:12 (2:5, 1:5, 1:2)
Branky Kutné Hory: 11. Reithar (Štípek), 13. Štifter (Štípek), 15. Reithar (Petrásek), 16. Petrásek (Listík), 19. Štípek (Vokřál), 21. Štípek, 25. Schwarz (Petrásek), 26. Vokřál (Štifter), 40. Listík (Dus), 40. Štifter (Reithar), 42. Štípek, 59. Štifter (Štípek).
Vyloučení: 4/1 + 5 minut a do konce utkání Křenek (Bohemians), 5 minut Reithar (Kutná Hora), využití: 1/3. Střely na branku: 16:38.

Sestava Kutné Hory: Bochníček B., Dlouhý - Reithar, Tvrdík, Listík, Zelený - Štípek, Štifter, Vokřál, Petrásek, Schwarz, Rejna, Dus, Hampl, Chalupa.