První tým FBC Kutná Hora začal nový rok výborně, do tabulky si připsal další body

22. leden 2019, 07:44

Kutná Hora - Mužský A - tým florbalového oddílu FBC Kutná Hora vstoupil do nového roku tou správnou nohou, doma získal čtyři body a na skvělý výkon toužil navázat i venku. Svěřence trenéra Třískaly čekaly dva zápasy na hřištích nepříjemných soupeřů.

TJ Sokol Královské Vinohrady B x FBC Kutná Hora 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Branky K. Hory: 5. Schwarz J. (Martínek), 18. Staňo (Vokřál), 26. Listík (Vojtěch).
Vyloučení: 3:2, využití: 0:1, střely na branku: 33:21. Diváci: 25.
Kutná Hora vstoupila do zápasu s velkým nasazením a odhodláním. Hru Kutné Hory zdobila bojovnost a týmovost. Třetí třetina byla v režii Vinohrad. Zlepšenou hrou si dokázaly vytvořit několik nebezpečných příležitostí, o čemž vypovídá i statistika střel na branku v této části - 14:4. Ovšem na kutnohorskou defenzívu v čele s brankářem Dlouhým pražský celek nevyzrál. Kutná Hora si do tabulky připsala další bodový zisk, tentokrát tříbodový za těsné vítězství na horké pražské půdě.
Sestava K. Hory: Dlouhý (Bochníček B.) - Chalupa, Schwarz J., Rejna, Hampl, Petrásek, Vojtěch, Staňo, Martínek, Listík, Vokřál.

Kanonýři Kladno B x FBC Kutná Hora 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky K. Hory: 20. Schwarz J. (Vojtěch), 36. Rejna.
Vyloučení: 1:2, bez využití. Střely na branku: 29:25. Diváci: 27.
Kutnohorští se prezentovali diametrálně odlišným výkonem oproti sobotnímu vydařenému zápasu. Nedařilo se ve všech aspektech hry, ztráceli v osobních soubojích a všude byli pozdě. Ve třetí třetině se Kutnohorští ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale ani jedna ze čtrnácti vyslaných střel na branku soupeře se neujala, v závěru Kladno pečetilo své vítězství gólem do prázdné branky. Kladno našlo recept na Kutnou Horu i ve druhém vzájemném zápase v letošní sezóně, tentokrát vyhrálo o tři branky.

Sestava K. Hory: Bochníček B. (Dlouhý) - Chalupa, Schwarz J., Schwarz O., Rejna, Hampl, Petrásek, Vojtěch, Spurný, Martínek, Listík, Vokřál.