S rezervou Panthers junioři Kutné Hory sehráli nakonec nerozhodné utkání

14. duben 2011, 10:33
(aktualizováno: 14. duben 2011, 10:33)

Benešov - Na jeden z posledních turnajů junioři florbalového oddílu Olympie Kutná Hora odjeli do Benešova. Čekali je dva soupeři - SSK Future C a FBC Panthers B.

"Nakonec jsme bohužel odehráli pouze jeden zápas, protože nikdo z Future pro nás z neznámých a nepochopitelných důvodů nepřijel. Mrzelo to o to více, protože jsme přijeli hrát na tři "pětky"," uvedl trenér kutnohorských juniorů Jan Třískala.

SKP Olympia Kutná Hora - FBC Panthers B 3:3 (1:0, 0:3, 2:0)

Zápas s Pantery se pro Kutnou Horou začal vyvíjet dobře. Od 4. minuty se ujala vedení po gólu Duse, který zakončil parádně sehranou přesilovku 1:0. Dokonce první třetiny byla Kutná Hora lepším týmem, ale na vstřelených brankách se to neprojevilo. Další vzrušení nastalo až minutu před koncem třetiny, kdy se nechal vyloučit zbytečně Pešl a soupeř měl také výhodu přesilové hry, kterou využil na začátku druhé třetiny - 1:1.

Poté se na bránu Olympie začal hrnout jeden útok za druhým, což bohužel vedlo k vedoucí brance soupeře, který skóroval ve druhé minutě po nedůrazu před brankou 1:2. Tlak soupeře stále trval, což vedlo k naším zbytečným faulům a dalším vyloučením. Ale jak vyloučení Vojtíška tak posléze i Listíka Kutnohorští přečkali bez úhony. Když se konečně vymanili ze soupeřovích kleští, přišly povedené či méně povedené střely Kunáška, Chalupy, ale opět udeřil soupeř z brejku a Kutná Hora prohrávala 1:3.

Třetí třetinu se "muselo něco změnit" a tak trenéři stáhli hru na dvě "pětky", což očividně pomohlo a přišly i góly. V čase 2:53 se prosadil Havlíček poté co mu krásnou přihrávku po sólu přes celé hříště předložil Šesták. Tlak Kutné Hory gradoval a tak si soupeř začal pomáhat fauly a jeden z nich odcenil rozhočí trestem na dvě minuty. Přesilovku Olympia po minutě opět využily a díky Kunáškovi srovnala skóre na 3:3.

Poté přicházely šance na obouch stranách, ale ani ani jeden ze soupeřů již gól nevstřelil a tak zápas skončil remízou. Za zmínku stojí výkony obou brankářů jak Hály tak i Nosála, který byl poslán do hry na začátku třetí třetiny.

Branky K. Hory: Dus (Jaroš), Havlíček (Šesták), Kunášek (Jaroš). K. Hora: Hála (od třetí třetiny L. Nosál) - Rejna, Šesták - Dus, Sochůrek - Vojtíšek, Jahoda - Kubelka, Jaroš (C), Kočvara - Pešl, Kunášek, Havlíček - Nosál J., Chalupa, Listík.