SOUHRN: Víkendové boje florbalistů FBC Kutná Hora

22. prosinec 2015, 07:35

Kutná Hora - Výsledky florbalového oddílu FBC Kutná Hora z hracího víkendu 19. - 20. prosince a jejich statistický souhrn:

JUNIOŘI

FBC Foxconn Kutná Hora – Tatran Střešovice B-by OpenCamps 7:7
Branky KH: Vokřál (Soukup), Petrásek, Koller P. (Vokřál), Jedlička (Petrásek), Schwarz J. (Tvrdík), Koller M. (Smítka), Koller P. (Vokřál)

Kutná Hora vstoupila do zápasu rychlým gólem a tempo diktovala až do konce druhé třetiny (6:3). Třetí třetinu kutnohorští vypustili a soupeř toho využil, vrcholem byla poslední minuta, kdy dotáhl soupeř na konečných 7:7.

ACEMA Sparta Praha B – FBC Foxconn Kutná Hora 5:1
Branky KH: Koller P.

Zápas se hrál po celou dobu ve vysokém tempu, v první třetině byla aktivnější a důraznější Sparta. A po zásluze se i ujala vedení. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a Kutná Hora začala vepředu hodně zlobit, všechny šance, ale skončili promarněné a tak soupeř opět odskočil na další dvě branky. Ve třetí třetině došly síly a bylo po zápase. Sparta vyhrála zaslouženě.

Sestava: Smítka, Vániš – Tvrdík, Koller M., Soukup, O. Schwarz – Petrásek, Jedlička, J. Schwarz, Martínek, Koller P., Vokřál.

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci na dalším soutěžním turnaji nepoznali hořkost porážky. Ve finále si poradili s C-týmem pražského Chodova a radují se z postupu do 4. výkonnostního koše. Svou úspěšnou premiéru v brance prožil Šejvl, který zaznamenal dvě čistá konta a výraznou měrou přispěl k postupu.

Skupina:
FBC Kutná Hora x FBC Říčany 2:0
Branky KH: Martínek, Martínek (Kaván)

FBC Kutná Hora x FBC Kanonýři Kladno 5:0
Branky KH: Němec J., Matěj (Pavlas), Procházka, Rejna (Procházka), Pavlas, Martínek (Rejna)

Finále:
FBC Kutná Hora x FAT PIPE Florbal Chodov C 4:3
Branky KH: Kaván (Šejvl), Pavlas (Němec J.), Procházka (Kaván), Rejna (Martínek)

Sestava: Šejvl - Jakub Němec, Pavlas, Svoboda, Němec Matěj, Procházka, Rejna, Martínek, Franc, Kaván, Macál.

JUNIORKY

Juniorky měly na programu závěrečný soutěžní turnaj první fáze 1. ligy juniorek. O svém osudu v prvním zápase rozhodly juniorky v první třetině, která se jim vůbec nevydařila (5:0). Výborný výkon však předvedly ve druhém utkání, to si smlsly na soupeřkách. Jaroměř vyprovodily třinácti góly. Bohužel tříbodový zisk juniorkám nestačí k postupu do nadstavby o play off, tudíž si ve druhé polovině sezóny zahrají v té „horší“ skupině.

IBK Hradec Králové x FBC Kutná Hora 7:3
Branky KH: Ašenbrennerová (Knížová), Ašenbrennerová (Výborná), Nováková (Ašenbrennerová)

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Jaroměř 13:1
Branky KH: Dubská N. (Nováčková), Ašenbrennerová (Francová), Nováková (Ašenbrennerová), Ašenbrennerová (Nováková), Dubská M. (Dubská N.), Dubská N.(Dubská M.), Nováková (Francová), Roubíčková (Dubská M.), Ašenbrennerová (Nováčková), Ašenbrennerová (Nováková), Nováková (Ašenbrennerová ), Ašenbrennerová (nájezd), Knížová (Francová)

Sestava: Dědičová – Ašenbrennerová, Nováková, Nováčková, Dubská M., Dubská N., Roubíčková, Francová, Knížová, Výborná, Šimůnková

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

V okleštěné sestavě nedokázaly starší žákyně skórovat a všechny tři duely prohrály. Pár slov na hodnocení si našla trenérka družstva Šárka Charvátová: "Děkuji holkám, které se na turnaj nevykašlaly a zúčastnily se jej. Bohužel jsme odešly hlavně po fyzické stránce, ale i po psychické, protože to pro holky bylo velmi náročné."

FBC Rafanky Kutná Hora x SK Dvojka Praha 0:3
FBC Kanonýrky Kladno x FBC Rafanky Kutná Hora 5:0
FBŠ Slavia Plzeň x FBC Rafanky Kutná Hora 3:0

Sestava: Neumanová - Krupková, Růžičková, Němcová, Ladomirjaková, Provazníková, Filipová, Dusbabová.