SOUHRN: Víkendové boje florbalistů FBC Kutná Hora

Kutná Hora - Výsledky florbalového oddílu FBC Kutná Hora z hracího víkendu 14. - 25. září a jejich statistický souhrn:

MUŽI A

FBC Kutná Hora A x SK Florbal Benešov 6:9 (5:1, 1:4, 0:4)
BKH: 3. Schwarz J. (Spurný), 12. Dus (Bochníček B.), 13. Chalupa (Štifter), 15. Štípek (Bochníček B.), 20. Vokřál (Dus), 37. Dus (Schwarz O.)

Po výborném vstupu do zápasu přišel útlum. Mužské áčko promarnilo čtyřbrankový náskok, který si v první třetině vypracovalo. Benešov svým výkonem, zejména od druhé třetiny, přebral nad zápasem iniciativu a obrat dokonal ve třetí třetině. Vítězství stvrdil dvěma góly do prázdné branky při power play kutnohorského výběru.

FBC Kutná Hora A x SSK KSB Future Barrandov 2:6 (0:6, 2:0, 0:0)
BKH: 36. Štifter (Štípek), 38. Vokřál (Rejna)

Muži „A“ prohráli i ve druhém zápase této sezóny. O vítězi zápasu rozhodla první třetina, ve které pražští hráči nasázeli domácím šest branek.

MUŽI B

V prvním zápase mužského béčka se zrodila spravedlivá remíza, i když více šancí si připsal soupeř. Druhé utkání nabídlo v prvním dějství šest branek. Béčku se podařil obrat z 3:1 a nakonec slaví vítězství 5:4.

FBC Kutná Hora B x FBC Dynamis PRO 2:2
BKH: Šesták, Jedlička (Staňo)

Orka Čelákovice B x FBC Kutná Hora B 4:5
BKH: 2 Štifter (Rejna, Bochníček), Rejna (Štifter), Pospíšil (Bochníček), Šesták (Krčík)

Sestava: Vraný, Vániš - Pospíšil, Soukup, Novotný, Šesták, Vrána - Bochníček J., Krčík, Douda, Staňo, Chalupa (pouze 1.zápas), Jedlička (pouze 1.zápas), Rejna (pouze 2.zápas), Štifter (pouze 2.zápas)

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci svůj kádr výrazně obměnili a ze staršího ročníku 2004, který může za tuto kategorii hrát, zůstali pouze dva hráči.
Nicméně kluci na prvním turnaji nehráli vůbec špatně a je na čem stavět. V útočné fázi kluci dokázali dobře kombinovat, bohužel neměli potřebné štěstí v zakončení, v obranné fázi už to bylo horší, ale vše má zlepšující tendenci a příště budeme opět o trochu lepší. Komu se turnaj opravdu povedl, tak byl Zlatohlávek v bráně.

Kutná Hora x Sparta Praha 3:4
Kutná Hora x Kanonýři Kladno 2:8
Kutná Hora x FBC Start98 0:5

Sestava: Zlatohlávek - Kopecký, Pompa - Svoboda, Malina - Kodaj, Železný, Navrátil - Holub, Beil, Crkal - Janů, Kovalda.

DOROSTENCI

Dorostenci byli v úvodu nového soutěžního ročníku na půl úspěšní. V prvním zápase zdolali pražský Olymp 3:1, v tom druhém však postrádali síly a Athletics Praha podlehli vysoko 1:8. I když dle slov trenéra družstva byli v obou zápasech lepším týmem, tak v tom druhém utkání se projevila lepší fyzická připravenost soupeře.

FbK Olymp Praha Poseidon x Kutná Hora 1:3
BKH: Smítka, Krátký (Smítka), Procházka

Kutná Hora x Athletics Praha B 1:8
BKH: Smítka (Zeman)

Sestava: Zeman - Koller, Němec, Tvrdík - Rejna, Krátký, Smítka, Procházka, Svoboda, Martínek.