SOUHRN: Víkendové boje florbalistů FBC Kutná Hora

4. říjen 2016, 07:52

Kutná Hora - Výsledky florbalového oddílu FBC Kutná Hora z hracího víkendu 1. - 2. října a jejich statistický souhrn:

JUNIOŘI

Junioři vytěžili z úvodních dvou zápasů pouze jeden bod. Za zmínku stojí dobrý výkon dorostence Smitky, který si v prvním zápase připsal čtyři kanadské body a brankáře Bureše, který ze svého rukávu vytáhl několik pohotových zásahů.

Panthers Praha x FBC Foxconn Kutná Hora 8:6 (1:1, 3:2, 4:3)
Branky Kutné Hory: 4. Smitka, 29. Vojtěch (Vokřál), 30. Vokřál, 32. Petrásek (Smitka), 40. Smitka (Petrásek), 41. Smitka (Petrásek)
Vyloučení: 2/1, využití: 1/1, střely na branku: 25:19.
Utkání, ve kterém se Kutné Hoře povedla první část. V ní excelovala zejména v obranné činnosti, v čele s brankářem Burešem. Ovšem úvod druhé třetiny prospala a soupeř potrestal každou chybu. Ve třetí třetině se podařilo Kutné Hoře srovnat na 6:6, ale pak opět doplatila na to, co jí sráželo po celou dobu zápasu - individuální zaváhání. Kutná Hora inkasovala osmou branku do otevřené obrany, kdy vrhla všechny síly do útoku. Rozdílovým faktorem může také být nesehrannost, junioři mezi sebou přivítali nové tváře, které jsou příslibem do budoucnosti.

FBC Foxconn Kutná Hora x Wizards DDM Praha 10  4:4 (2:1, 1:3, 1:0)
Branky Kutné Hory: 8. Smitka (Staňo), 9. Miffek (Staňo), 27. Vokřál (Petrásek), 38. Vojtěch (Miffek)
Bez vyloučení. Střely na branku: 23:18
Kutná Hora byla lepším týmem na hřišti, v první třetině výborně kombinovala a soupeře prakticky k ničemu nepouštěla. Postupem času však polevovala, zejména v osobních soubojích, a doplácela na nepřesné zakončení. Nevyužitých brankových příležitostí bylo až nehezky moc. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Hrozil zejména z brejkových situací. Remíza se může zdát být zasloužená, pro Kutnou Horu je to však ztráta dvou bodů.
Sestava: Bureš - Novotný, Koller M., Sikora, Miffek, Staňo, Jodas, Vojtěch, Vokřál, Petrásek, Smitka

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci měli po minulém nezdaru co napravovat. Do turnaje vstoupili velmi dobře. Ve skupině si poradili s béčkem Benešova a vyšlápli si i na domácí výběr z Kralup n/V. V zápase o postup však prohráli s Olympem.

FBC Kutná Hora x SK Florbal Benešov B 4:2
Góly K.Hory: Smítka (Vavřina), Secký (Kareš), Pavlas (Němec), Svoboda (Secký)

FBC Kutná Hora x FBC Kralupy n/V 6:1
Góly K.Hory: Pavlas, Vavřina, Svoboda (Němec), Malina (Vavřina), Vavřina, Kodaj (Vavřina)

FINÁLE:
FBC Kutná Hora x Fbk Olymp Praha Zeus 1:8
Gól K.Hory: Svoboda (Malina)

Sestava Kutné Hory: Kareš, Pokorný - Vnuk, Němec, Malina, Měšťánek - Vavřina, Smítka, Pavlas, Svoboda, Kodaj, Secký, Fandl, Rajchman

DOROSTENKY

Zajímavou statistku mají na svém kontě dorostenky. Ve všech doposud odehraných zápasech vždy třikrát skórovaly, ani méně, ani více. Tentokrát to stačilo na dvě vítězství.

Wizards DDM Praha 10 x FBC Kutná Hora 4:3
BKH: Filipová, Moravcová (Langrová), Langrová (Moravcová)

FBC Kralupy n/V x FBC Kutná Hora 0:3
BKH: 2 Krupková (Lučivňáková), Knopfová (Moravcová)

ACEMA Sparta Praha x FBC Kutná Hora 1:3
BKH: 2 Filipová (Šimůnková), Langrová (Krupková)

Sestava: Neumanová - Horáková, Němcová, Ondrušová, Krupková, Lučivňáková, Knopfová, Filipová, Langrová, Šimůnková "C",Růžičková, Moravcová.