Starší žáci FBC Kutná Hora střídají dobré momenty se špatnými

18. únor 2015, 18:29
(aktualizováno: 18. únor 2015, 18:29)

Praha - Starší žáci florbalového oddílu FBC Kutná Hora zavítali v sobotu do pražské Unihoc Arény, aby se poprali o další mistrovské body:

FBC Kutná Hora – TJ JM Fatpipe Chodov C 1:5 (1:0, 0:5) hráno 2x 10 min.
V první půlce byla vidět vyrovnaná hra, o trochu lepší byla Kutná Hora. Ve 4. minutě se po střele od mantinelu prosadil Skřivánek. V 7. minutě byl vyloučen po šarvátce před brankou soupeřův brankář a kutnohorský Šulc. Po vypršení trestu Šulc naskočil na hřiště, pustil se hned do souboje, při kterém neúmyslně zasáhl soupeře do obličeje, a byl vyloučen na dalších 5 minut. Druhá polovina začínala dlouhou přesilovkou Chodova, ale Kutná Hora perfektně bránila a soupeři nic nedovolila. Bohužel po oslabení se začaly dít věci, hráči úplně přestali hrát, neobsazovali hráče, soupeř přitvrdil v osobních soubojích a během posledních pěti minut vstřelil 5 branek a zaslouženě vyhrál.
Branky a asistence: Skřivánek (Krátký)
Vyloučení 2:2 (Šulc).
Bez využití.

FBC Kutná Hora – AC Sparta Praha D 5:0 (2:0, 3:0) hráno 2x 10 min.
V první polovině byla vidět jasná převaha Kutné Hory, bohužel byla využita jen dvěma góly, když se prosadili Krátký a Skřivánek. Druhá půlka začala výborně, během jedné minuty Kutná Hora vstřelila dvě branky (Špaček a Martínek) a bylo prakticky po zápase. V 7. minutě měla Kutná Hora výhodu přesilové hry a tu využila, když se po přihrávce Procházky prosadil P. Koller a zpečetil vítězství Kutné Hory na 5:0.
Branky a asistence: Krátký, Skřivánek (Šulc), Špaček (Koller M.), Martínek (Koller M.), Koller P. (Procházka)
Vyloučení 0:1.
Využití 1:0.

Zápas o 3. místo
FBC Kutná Hora – FBC Kralupy n/V 6:5 (3:0, 1:0, 2:5) hráno 3x 10 min.
V první a druhé třetině byla jasná převaha Kutné Hory, soupeř vyrážel jen do neškodných protiútoků. Stav po 2. třetině byl 4:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že soupeř může s utkáním ještě něco udělat. Bohužel nástup do 3. třetiny se Kutné Hoře nepovedl, po 10 vteřinách hry dostali gól a ten soupeře patřičně nabudil. Kutnohoráci zase přestali hrát, neobsazovali hráče, byli v každém souboji druzí, byl to totožný výpadek jako v utkání s Chodovem. Soupeř během pěti minut snížil stav na 5:4. Po této studené sprše začali borci z Kutné Hory zase hrát, a nedopustili otočení stavu, do konce utkání padlo na obou stranách po jedné brance a Kutná Hora tak vyhrála 6:5
Branky a asistence: 4x Šulc (2x Krátký, Láska), Procházka (Martínek), Krátký (Šulc)

Sestava Kutné Hory: Smitka (Zeman) – Špaček, Koller M. – Láska, Tvrdík – Šulc, Krátký, Skřivánek – Procházka, Koller P., Martínek J.