Starší žáci florbalového oddílu FBC Kutná Hora udrželi výkonnostní koš

22. říjen 2014, 23:40
(aktualizováno: 22. říjen 2014, 23:40)

Kladna - Starší žáci FBC Kutná Hora v sobotu zavítali v oslabené sestavě do dalekého Kladna k dalším ligovým zápasům.

FBC Kutná Hora – Athletics Praha 2:5 (0:3, 2:2) hráno 2x 10 min.
Do zápasu vstoupila Kutná Hora bohužel ospalým dojmem, soupeř více běhal, rychle kombinoval a kutnohoráci nevěděli kam dříve skočit, první třetina skončila 0:3, na tomto ještě přijatelném stavu měl velkou zásluhu brankář Smítka, který chytil několik velkým šancí soupeře. Do druhé třetiny Kutná Hora vlétla a v čase 1:04 se prosadil v přesilovce Procházka po vytočení od mantinelu a po něm hned v čase 1:17 skóroval Martínek. Bohužel tyto dvě rychlé branky soupeře nabudily a ten opět začal určovat ráz utkání a útočil do rozhozené obrany a zápas skončil 2:5.
Branky a asistence: Procházka (Šulc), Martínek. Vyloučení – 0:2, využití - 1:0, v oslabení - 0:1

FBC Kutná Hora – Floorbal Club Falcon 0:3 (0:1, 0:2) hráno 2x 10 min.
Do toho utkání vstoupila Kutná Hora o hodně lépe, než do předchozího. Hráči plnili pokyny od trenérů a hra byla po celou dobu vyrovnaná. Bohužel se Kutná Hora nevyvarovala chyby a soupeř toho využil, když neobsazený hráč z otočky otevřel skóre - 0:1. Druhá třetina začala náporem Kutné Hory bohužel, kvůli dobře chytajícímu brankaři soupeře, se stav utkání neměnil. Studená sprcha pro Kutnou Horu přišla ve 4. minutě, kdy se během dvaceti vteřin soupeř dvakrát prosadil a rozhodl utkání.
Vyloučení 1:0, bez využití

FBC Kutná Hora – FBŠ Bohemians Letňany D 13:1 (7:0, 3:1, 0:3) hráno 3x 10 min.
Před tímto utkáním bylo jasné, že pokud Kutná Hora Bohemku nepodcení, tak vyhraje. Zápas začal v tréninkovém tempu, hráčům se první dvě střídání vůbec nechtělo běhat. Pak přišel hlasitý projev od trenérů a hra se změnila, soupeř nevěděl kam dřív skočit a první třetina skončila 7:0 pro Kutnou Horu.

Od druhé třetiny trenéři hráče nabádali, ať hrají kombinační hru a balonek soupeři vůbec nepůjčují, bohužel soupeř vystihl špatnou rozehrávku na půlce hřiště a v samostatném nájezdu se nemýlil. Kutná Hora si se soupeřem dělala, co chce a postupně navyšovala skóre, které se zastavilo po druhé třetině na stavu 10:1. Téměř celou třetí třetinu hrála Kutná Hora přesilovku, ale ta se jí moc nevedla, sice soupeře celou dobu tlačila, ale bylo moc nepřesné střelby, Kutná Hora využila jen jednu v závěru utkání, po konci utkání svítil na ukazateli výsledek 13:1.
Branky a asistence: Martínek 2 (Procházka, Koller), Krátký 4 (Láska, Skřivánek, Šulc, Procházka), Koller 2 (Martínek, Procházka), Procházka 3 (Koller, Převrátil, Martínek), Láska (Šulc), Šulc. Vyloučení 0:3, využití 1:0

Kutná Hora: Smítka (Zeman) - Tvrdík, Láska - Šejvl, Převrátil - Šulc, Krátký, Skřivánek - Procházka, Koller P., Martínek J.