Starší žáci kutnohorské Olympie opět udrželi výkonnostní koš

20. březen 2013, 06:47
(aktualizováno: 20. březen 2013, 06:47)

Kutná Hora - Starší žáci florbalového oddílu SKP Olympia sehráli další turnaj - narazili na Athletics Praha, FBC Kladno a v souboji o umístění na FBŠ Bohemians B.

Zápasy ve skupině

SKP Olympia Kutná Hora - Athletics Praha 1:3 (1:0,0:3)
Hráči Kutné Hory vstoupili do zápasu lépe, když v čase 3:51 vstřelil branku Ondřej Schwarz. Tento stav vydržel do konce první poloviny.
Na začátku té druhé hráči Olympie přestali hrát a z toho plynul první gól Athletics v čase 1:25. Čtyři minuty poté dali hráči Athletics druhý gól a kutnohorským hráčům zbývalo necelých pět minut, aby vyrovnali. V čase 6:52 si vzal trenér Kutné Hory time-out. A hned po něm šli hráči Olympie v šesti do pole. V čase 8:05 dal Atletics třetí gól, a to do prázdné brány.
Branka KH: Ondřej Schwarz (Pavel Pazour)

FBC Kladno B - SKP Olympia Kutná Hora 4:6 (3:2,1:4)
Tentokrát vstoupilo lépe do zápasu Kladno, když ve druhé minutě vstřelilo branku. Ale za tři minuty hráči Olympie vyrovnali zásluhou Jirky Vokřála. A další minutu poté už vedli hráči Kutné Hory 2:1. Jenže Kladno se těmito góly nenechalo rozhodit a za chvíli zase otočili utkání.
Druhá polovina začala za stavu 3:2 a tentokrát byla v režii Olympie, která zápas opět otočila. Zápas nakonec skončil 4:6 pro ni.
Branky KH: Vokřál (Petrásek), Sikora (Petrásek), Vokřál (Sikora), Dolejší (Kačerovský), Sikora, Petrásek

O 3.místo
FBŠ Bohemians B - SKP Olympia Kutná Hora 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
Do tohoto zápasu vstoupili lépe kutnohorští, když už za minutu vedli 1:0. Zápas to byl velice vyrovnaný. Hrálo se dost na tvrdo a minutu před koncem první třetiny byl Jan Novotný vyloučen. I druhá třetina byla vyrovnaná. Třetí třetina ta skončila pro Olympii špatně, když za tuto třetinu dostala čtyři góly. Zápas skončil 6:3.
Branky KH: Sikora (Vokřál), Dolejší (Sikora), Vokřál (Sikora)