Starší žáci Olympie v Neratovicích porazili Panthers B a remizovali s Falconem

18. únor 2014, 07:37
(aktualizováno: 18. únor 2014, 07:37)

Neratovice - Starší žáci florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora nastoupili o víkendu k dalším mistrovským zápasům:

SKP Olympia Kutná Hora – Floorball Club  Falcon  1:1  (1:1, 0:0)
K prvnímu zápasu v Neratovicích nastoupili kutnohorští starší žáci proti domácímu Falconu. Ve velmi bojovném tempu hry šli kutnohorští jako první do vedení po tvrdé střele Procházky (1:0). Bohužel hráči omámeni dílčím úspěchem propadli a soupeř tvrdě trestal (1:1). Do konce první půle si sice hráči KH vytvořili pár gólových šancí, ale nestrefovali branku. Ve druhé půli kutnohorští pokračovali v nastoleném trendu z konce půle a tak neproměňovali jednu šanci za druhou. Vydrželo to až do konce utkání a tak konečný stav byl 1:1.

SKP Olympia Kutná Hora – FBC Kladno B  1:3  (1:2, 0:1)
Ve druhém utkání byl soupeřem starších žáků rezervní tým Kladna. Po nepříliš atraktivním úvodu zápasu se skóre poprvé měnilo až po pohledné akci soupeře (0:1). Kutná Hora zareagovala bleskově. Po pěkné kombinaci dua beků Tvrdík – Koller M. zavěsil dalekonosnou ranou první jmenovaný (1:1). Avšak to bylo z kutnohorského pohledu vše. Soupeř gólem do šatny a ze šatny rozhodl zápas, ve kterém kutnohorští žáci tahali za kratší konec. Konečný stav 1:3.

SKP Olympia Kutná Hora – FBC Panthers B  3:2  (2:1, 1:0, 0:1)
V zápase o všechno nastoupili žáci k zápasu proti Panthers B. Začátek Kutné Hoře vyšel. V první minutě nekompromisní střelou otevřel skóre Špaček (1:0). Stejný hráč o střídání déle nápadně podobnou akcí navýšil skóre (2:0). Soupeř stačil do konce třetiny zkorigovat stav, kdy využil zaváhání v domluvě mezi obránci a gólmanem. (2:1).  Ve druhé třetině soupeř zvýšil obrátky a hned bylo utkání vyrovnanější. Ke konci druhé třetiny vstřelil (nakonec vítěznou) branku Jakub Procházka, který střílel do prázdné branky po famózní nahrávce Junka. Ve třetí třetině bylo k vidění mnoho osobních soubojů, které vyostřovaly duel o všechno. Kutnohoráci se nakonec strachovali o výsledek, protože v závěru snížil soupeř na rozdíl jedné branky. Ale nic víc soupeř nestihl, a proto se mohlo slavit.

Kutná Hora: Smitka – Socha, Špaček, Tvrdík, M. Koller - Schroller, Krátký, Šulc, Procházka, Junek, P. Koller, Růžička.