Starší žáci Olympie ze tří zápasů uspěli jen proti týmu z Kralup nad Vltavou

18. listopad 2012, 23:07
(aktualizováno: 18. listopad 2012, 23:07)

Kobylisy - Za dalšími ligovými zápasy se starší žáci florbalového oddílu SKP Olympia Kutná Hora odjeli rvát v sobotu do Kobylis.

SKP Olympia Kutná Hora -  FBC Kralupy 5:3
Na začátku zápasu  Olympie na soupeře doslova vlétla a po dvou minutách vedla 2:0 a o vítězi nebylo pochyb. Jenže další šance Kutná Hora nevyužila a soupeř ještě dokonce první třetiny srovnal stav zápasu. Na začátku druhé třetiny dokonce hráči Kralup dokázali otočit vývoj utkání, ale naštěstí to borce Olympie probudilo a odpověděli tím nejlepší způsobem, třemi góly zápas rozhodli ve svůj prospěch na konečných 5:3. V tomto zápase se blýskl útočník Sikora čtyřmi brankami.
Branky KH:
Sikora 4 (Vokřál 2, Kačerovský 2), Junek (Dolejší).

FbŠ Bohemians -  SKP Olympie Kutná Hora 9:1
V tomto utkání to vypadalo, jako kdyby st. žáci Kutné Hory stáli poprvé v životě na hřišti, u všeho byli pozdě, byli nedůrazní a nebojovali. Brankář Masák se snažil seč mohl, ale tenhle zápas se prostě nepovedl nikomu.
Branky KH: Dolejší (Růžička)

T.B.C Králův Dvůr - SKP Olympie Kutná Hora 8:5
V utkání o třetí místo si hráči Olympie vzali důraznou domluvu trenéra k srdci a opět se na jejich hru dalo dívat. Hra obou soupeřů byla vyrovnaná a hrálo se hodně ofenzivně na obě strany. Více klidu v koncovce přeci jen měli hráči z Králova Dvora a nakonec zvítězili 8:5.
Branky KH: Vojtíšek 2 (na obě Dolejší), Dolejší, Vokřál (Sikora).

Sestava Olympie: Masák -  Vojtíšek, Novotný - Růžička, Tvrdík - Vokřál (C), Sikora, Kačerovský - Junek, Dolejší, K. Němec - Berka.