Starší žáci po třech prohrách putují do nižšího výkonnostního koše

20. listopad 2013, 07:35
(aktualizováno: 20. listopad 2013, 07:35)

Praha - Ve sportovní hale Na Děkance starší žáci florbalového oddílu nastoupili k dalším zápasům:

SKP Olympia Kutná Hora  – AC Sparta Praha Blue 0:3 (0:2, 0:1)
V první polovině hned na začátku Kutná Hora zaspala a dostala dva góly po nedůrazu před brankou. Poté byl zápas vyrovnaný, ale v první polovině se nepodařilo dát gól. Druhá polovina byla hodně vyrovnaná, Olympia měla pár dobrých šancí, ale i přesto nedala gól. Ke konci zápasu Sparta přidala třetí branku a bylo rozhodnuto. Brankář Martin Smítka předváděl fantastické zákroky v bráně, ale to nestačilo, i když jen díky němu to skončilo jenom 0:3.

SKP Olympia Kutná Hora Starší žáci – FBŠ Bohemians B 1:3 (0:1, 1:2)
V první polovině byl vidět hodně vyrovnaný zápas. V šesté minutě Kutná Hora dostala první gól a do konce první poloviny se stav nezměnil. Do druhé poloviny zápasu Olympia nastoupila s odhodláním vyhrát, ale po pěti minutách opět dostala branku a tak vedlo Bohemians už 2:0. To konečně nakoplo kutnohorské a po velké chybě brankáře soupeře to bylo o 1 gól. Naděje na vyrovnání se rozplynula, když 15 vteřin před koncem zápasu dala FBŠ svůj 3. a zároveň vítězný gól. Velká škoda tohoto zápasu, v dresu Bohemians hrála dobře pouze jedna „lajna“(celkem hráli 3), a ta rozhodla utkání.

SKP Olympia Kutná Hora – FA Mladá Boleslav 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
V posledním zápase starší žáci nastoupili proti FA Mladá Boleslav. S tou se utkali o záchranné místo, ale Olympii se nepodařilo zvítězit, a proto sestoupila do nižšího koše. V první třetině Olympia nepředvedla dobrý florbal, ale ani její soupeř nehrál nic moc, ale i přesto vstřelil branku po velké chybě Olympie. V druhé třetině Olympia zlepšila svou hru a dokonce i srovnala výsledek, ale další gól nedokázala vstřelit, protože jí chybělo štěstí a přesnost střel, za to soupeř přidal v této třetině další branku. Ve třetí třetině už někteří hráči Olympie neměli fyzickou výdrž, a proto dostala Olympia další dva góly.

Kutná Hora: Smítka, Verner, Dolejší, M. Koller, Procházka, Schroller, Novotný, Růžička, Krátký, Tvrdík, Špaček.